Zyre per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-916-53K)

ID TRS-916-53K
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 275.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 184 m2
Shperndarja 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Janos Hunyadi, prane Parkut Kombetar

Zyre per shitje ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane Parkut Kombetar.

Ka nje hapesire prej 184 m2 te shperndare ne ambient te madh qe momentalisht funksionon si dhome server, tualet dhe korridor.

Kjo prone momentalisht eshte e dhene me qera per nje afat 5 vjecar nje kompanie mjafte te njohur ne tregun Shqipetar dhe ka nje qera mujore prej 1200 euro ne muaj.

Eshte nje zone shume lehte e aksesushme me te gjitha pikat kyce te qyetetit dhe ku shum kompani operojne me aktivitetet e tyre.

Kjo prone eshte pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 1500 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën