Zyre per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRS-217-22K)

ID TRS-217-22K
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 450.000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 117.5 m2
Shperndarja 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Lena , prane rruges Myslym Shyri

Zyre per shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane rruges Besim Imami.

Ka nje hapesire prej 117.5 m2 te shperndare ne nje salle te madhe, 2 tualete dhe dhome arkivi.

Aktualisht eshte e dhene me qera per nje kontrate 5 vjecare tek nje nga kompanite me te medha te vendit.

Zyra eshte e orientuar nga jugu dhe eshte e pajisur me sistem ndricimi te pershtashme per zyra.

Ka lehtsisht akses ne rrugen Myslym Shyri, rrugen e Kavajes, rrugen Mujo Ulqinaku dhe shume rruge te tjera lidhese te zones pereth.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 450.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën