Zyre/Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-319-28T)

ID TRS-319-28T
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 140.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 140 m2
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Zyre/Apartament per shitje prane rruges Kolombo ne Tirane.

Shtepia ofron nje siperfaqe totale prej 140 m2 e cila ofrohet e pamobiluar e organizuar ne: ambient open space I ndare me vetrate xhami ne 4 dhoma, tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re me ashensor.

Ambienti ofron kushte shume te mira dhe mund te perdoret dhe per biznese te ndryshme.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe nga te huajt.

Ka akses te lehte tek Liqeni Artificial, Kopshti Botanik dhe autostraden Tirane-Elbasan.

I pajisur me certefikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 140.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën