Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-415-35m) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-te te nje vile te ndertuar rishtazi, me hyrje te vecante. Ndodhet ne katin e fundit te viles ne forme papafingo me tavane druri....

Apartament 1+1 me qera tek Pazari i Ri ne Tirane (TRR-415-32m) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati lokalizohet ne nje zone te qete e te preferuar te qytetit prane qendres dhe te gjitha sherbimeve te nevojshme. ...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Qemal Stafa ne Tirane (TRR-415-29b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane tregut te Pazarit te Ri. Pallati ofron siguri, ashensor dhe administrim. Banesa ka siperfaqe prej 105 m2 te ndare ne sall...

Apartament 1 + 1 me qera prane bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-415-28b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane kujdesit nga klientit CEZ. Pallati eshte nje nga me te miret e zones e ndertuar me shume cilesi dhe kujdes te vecante. Ai ...

Apartament 3+1 me qera ne Bllok ne Tirane (TRR-415-26m) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuara ne Bllok dhe ofron akses ne te gjitha pikat kyce te qytetit. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-415-25b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ish Ambasades Jugosllave. Pallati ofron ashensore dhe administrim. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 60 m2 te nda...

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes (TRR-415-16b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2-kateshe prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe 2 ba...

Apartament 2 + 1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-415-12b) Cmimi:550 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Pallati ka cilesi shume te mire ndertimi dhe ofron siguri, ashensor dhe administrim. Banesa ka siperfa...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-415-11m) Cmimi:1500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane. E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, prane me Parkun Kombetar ne nje nga zonat me te preferuara duke ofruar qetesi dhe prane te gjitha pikave kyce te qytetit. Apartamenti esh...

Apartament 1 + 1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-415-7b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane.  Banesa ndodhet ne katin e peste me siperfaqe prej 70 m2. Ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, ballkon, koridor dhe tualet. Shtepia eshte plotesisht e mob...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-415-2m) Cmimi:900 Euro

Apartament me qera ne Parkun Kombetar ne Tirane . I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati te ri me ashensor.Pallati ka cilesi te larte ndertimi dhe ne apartament jane bere punime me materjale cilesore dhe rikonstruktime me gips. ...

Apartament modern 2 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-315-55b) Cmimi:750 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ish-Samsungut. Banesa ka siperfaqe prej 135 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor d...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1118-27E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delij...

Cmimi:350 Euro

Apartament modern 1+1 per shitje prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-1118-28d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane Gjimnazit Partizani ne rrugen 4 Desh...

Cmimi:72.000 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi Vilash , Tirane (TRR-1118-29a)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne zo...

Cmimi:3550 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane (TRS-1118-30L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje afer Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. N...

Cmimi:72.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane. (TRS-519-46T)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartame...

Cmimi:350 Euro