Apartament 1 + 1 me qera prane ATSH ne Tirane (TRR-714-36b)

ID TRR-714-36b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 66 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fadil Rada

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues.

Pallati ofron administrim dhe ka akses ne bulevardin Zhan D Ark.

Ka nje siperfaqe prej 66 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon te mbyllur.

Shtepia eshte e mobiluar me te gjitha paisjet. Ne sallon ndodhet dhe nje kondicioner.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Zona eshte e qete dhe gjithashtu eshte nje nga lagjet me te vjetera te Tiranes.

Prane saj ndodhen shume lokale, supermarket, dyqane, shkolla te ndryshme, zyra etj.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit.

Cmimi 350 Euro / mua

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 219-8L 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne n
Me Qira 714-31b 300 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 117-9L 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter por ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Don Bosko prane restorant Gjeli ne Tirane.
Ndodhet ne aktin e 3-te
Me Qira 618-30L 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Don Bosko prane restorant Gjeli ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.
Me Qira 715-31m 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Lokalizohet ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.
Apartmenti ndodhet ne katin e 4-te te nje
Me Qira 916-24K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Apartmenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati
Me Qira 815-28m 300 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen prane rruges Pjeter Budi.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 118-39d 330 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen prane rruges Pjeter Budi. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...