Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane (TRR-1013-18) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Kjo prone megjithese ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te vjeter, eshte rikonstruktuar dhe ndertuar nga e para. Punimet e brendshme jane te reja dhe teper cilesore...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te Komunes se Parisit ne Tirane , (TRR-1013-17) Cmimi:400

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne fillimin e kesaj rruge ne nje ndertese te re banimi, ne katin e tete. Ka nje siperfaqe te brendhsme prej 98 m2 dhe perbehet nga sallon, kuzhine, 2 dho...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-1013-14) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e II-te te banimit, me siperfaqe 110 m2. Ne te ju do te gjeni sallon ndenje dhe ngrenje, ambjentin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, korridor, tual...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1013-13) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 115 m2. Ne te do te gjeni: -sallon ndenje me te githa mobiljet, TV, kondicioner etj. ...

Apartament luksoz 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1013-10) Cmimi:500 euro

Apartament 1+1 modern me qera prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Kjo prone ju ofron nje mobilim teper bashkohor dhe te rehatshem. Cdo gje ne te eshte projektuar nga arkitekt, ne nje shije te vecante dhe luksoze. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-1013-9) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te New York-ut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tu...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1013-8) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit Arben Broci ne Tirane, ne rrugen Besim Imami. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 94 m2. Hapesirat jane te shperndara mjaft mire ne sallon ndenje+kuzhine, 2...

Apartament 1+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-1013-7) Cmimi:350 euro

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pllati te ri, me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te shperndare ne sallon ndenje se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, &n...

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane (TRR-1013-6d) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te populluar te qytetit, midis unazes se Tiranes dhe bulevardit Zogu I. Pozicionohet ne katin e II-te te banimit, me siperfaqe 120...

Apartament modern me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1013-5) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 modern me qera perballe Parlamentit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, shume prane rrugeve kryesore dhe pikave kyce te Tiranes. Me nje siperfaqe prej 108 m2, ne te do te gjeni sallonin e ndenjes, am...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1013-3) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera perballe Disko Calvin ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e V-te, me siperfaqe 96m2. Shtepia eshte mjaft e bollshme dhe e organizuar ne sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi, ballkon, tu...

Apartamente me qera per biznes ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1013-2) Cmimi:1400 euro

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e V-te te nje pallati te ri, me siperfaqe totale prej 310 m2. Secili prej tyre ofron 155 m2; te ndare ne sallon, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 b...

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-713-41)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera te Gjimnazi Petro Nini Luarasi ne Tirane. Ap...

Cmimi:1000 euro

Apartament 1+1 ne shitje mbi zonen e Freskut ne Tirane (TRS-713-42)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje 500 m mbi Freskun ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:500 euro/m2

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-713-43)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera perballe ish Ekspozites “Shqiperia Sot&...

Cmimi:400 euro

Apartament luksoz 3+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-713-45)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Ti...

Cmimi:225.000 euro

Apartament dupleks 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-713-46)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te kompleksi “Vizion Plus” ne Tir...

Cmimi:400 euro