Apartamente per shitje pak metra larg bulevardit Zhan D Ark ne Tirane (TRS-416-2b)

ID TRS-416-2b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 75.600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 84 - 108 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan D'Ark

Apartamente per shitje ne krah te bulevardit Zhan D’ Ark ne Tirane.

Pozicionohen ne nje zone te qete ne nje kompleks te ri pallatesh ne ndertim e siper.

Kompleksi perbehet nga 3 pallate me 8-kate. Apartamentet per shitje jane si me poshte:

   1-Apartament me siperfaqe prej 107.47 m2 te ndare ne sallon, kuzhine dhe vend ngrenie me vete, 2 dhoma, koridor, ballkon dhe tualet. Ndodhet ne katin e 4-rt banim me orientim nga jug-lindja.

   2-Apartament me siperfaqe prej 84.16 m2 te ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma, koridor, ballkon dhe tualet. Ndodhet ne katin e 3-te banim dhe ka orientim nga veri-lindja.

Pallati ku ndodhen te dyja keto apartamente eshte ne fazen e tulles se karabinase.

   3-Apartament me siperfaqe prej 84.98 m2 te ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma, koridor, ballkon dhe tualet. Ndodhet ne katin e 6-te banim dhe eshte i orientuar nga veri-lindja.

Ky pallat eshte duke u ndertuar dhe aktualisht ndodhet ne katin e 2-te te banimit.

   4-Apartament me siperfaqe prej 106.29 m2 te ndare ne sallon, vend per kuzhinen te vecuar ne aneks, 2 dhoma, koridor, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4-rt banim dhe ka orientim nga jug-lindja.

Ky pallat eshte ne fazen e gropes.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar. Pozicionohet prane Brrylit dhe disa minuta larg qendres se Tiranes.

Kompleksi ju ofron ndertim shume cilesor, 2 kate te nendheshme per parkim makine, dyqane te shumellojshme dhe akses ne rrugen Sitki Cico.

Me poshte do te gjeni edhe planimetrite perkatese te apartamenteve.

Cmimi 900 Euro / m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pe
Në Shitje 1114-31j 78.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit ...

Apartament  2 + 1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimi
Në Shitje 417-8K 82.000 €

Apartament  2 + 1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimi te nje pallati te ...


Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Polake ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te fundit te
Në Shitje 220-16S 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Polake ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te fundit te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne
Në Shitje 116-37b 90.000 €

Apartament per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 217-4d 68.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Halit Betja neTirane.
Apartament ndodhet ne katin e katert te n
Në Shitje 121-7D 83.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Halit Betja neTirane. Apartament ndodhet ne katin e katert te nje ndertese pa ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te ne nje
Në Shitje 614-39b 85.000 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pa
Në Shitje 120-36T 81.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ne ...