Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ali Demi ne Tirane (TRR-117-38K) Cmimi:260 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Kamarda ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje hapesire prej 110 m2 te shperndare ne dhome ndenje, kuzhine me zone ngrenie me vete, 2 dhoma ...

Apartament 2+1 per shitje afer me pasticeri Venezia ne Tirane , (TRR-117-35a) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera tek Stadiumi Qemal Stafa, ne fillim te rruges Faik Konica.  I pozicionuar ne menyre perfekte ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.  Me nje siperfaqe prej 125 m2 i shperndare ne nje sallon te mad...

Apartament 3+1 me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane, (TRR-117-32d) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 118 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, ballkon, dy tualete dhe nje depo....

Apartament modern per qera tek Long Hill Residence ne Lunder , Tirane , (TRR-117-29a) Cmimi:1000 Euro

Apartament me qera ne nje komplekset rezidenciale me te mirenjohura ne Lunder. Kompleksi perbehet kryesisht nga vila dhe vetem pak apartamente te cilat te japin mundesine e jeteses ne nje zone te qete , me ajer te paster dhe shume te sigur...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane, (TRR-117-27d) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4te ten je pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Ofrohet i pamobil...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Selites ne Tirane (TRR-117-25L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 2-te te nje vile 3-kateshe, me hyrje te vecuar. Ka siperfaqe prej 110m2 dhe ndahet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe bal...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-117-23d) Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera afer rruges Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe 160 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, paradhome dhe dy tualet. ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRR-117-22d) Cmimi:225 Euro

Apartament 1+1 me qera afer fushes se  Ali Demit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapondertuar. Ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi , ballkon dhe tualet....

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRR-117-21d) Cmimi:187 Euro

Apartament 1+1 me qera afer fushes se  Ali Demit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapondertuar. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi , ballkon dhe tualet....

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-117-20K) Cmimi:1300 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane qendres Nobis. Ka nje hapesire prej 180 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuz...

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-117-15L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 120m2 dhe eshte e ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, koridor, 2...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-117-13L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 80m2 eshte e ndare ne sallon dhe kuzhine sebashku, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon....

Zyre me qera prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane (TRR-1015-50b)
Tirane,Albania

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. ...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1015-52b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-1015-53K)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:64.000 Euro

Zyre me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-1015-54K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. I pozicionu...

Cmimi:230 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1015-55b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:250 Euro