Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji ne Tirane

ID TRR-723-6Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 8
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervis Luzha

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji shume prane shkolles Tirana Jone,ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 62m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzine i cili ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim duke i mundesar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar dhe te pabanuar me pare.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar te pajisur me ashensor, qe ofron adminstrim dhe siguri.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Ferit Xhajko, rruga Siri Kodra, zonen e Spitaleve etj.

Cmimi 400 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 modern me qera prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane.

Kjo prone ju ofron nj
Me Qira 1013-10 500 €

Apartament 1+1 modern me qera prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Kjo prone ju ofron nje mobilim teper ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Mahmut Xheliu ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 923-37X 350 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Mahmut Xheliu ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 1+1 me qira në rrugën 5 Maji, pranë Concord Center, Tiranë.
Apartame
Me Qira 421-41V 350 €

Apartament 1+1 me qira në rrugën 5 Maji, pranë Concord Center, Tiranë. Apartamenti ndodhet në ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Ullishtes, prane Hotel Radisson ne Tirane.
Pozicionohet me katin
Me Qira 524-67Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Ullishtes, prane Hotel Radisson ne Tirane. Pozicionohet me katin e 4 te nje pallati ...

Apartament me qera ne Muhedin Llagani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri pran
Me Qira 1115-22b 300 €

Apartament me qera ne Muhedin Llagani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges se ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, pjese e kompleksit Arlis ne Tirane. 
Pozicionohet n
Me Qira 1223-35Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, pjese e kompleksit Arlis ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e 11 dhe te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina shume prane sheshit Willson ne Tirane.
Shtepia po
Me Qira 1023-42Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina shume prane sheshit Willson ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje ndertes
Me Qira 115-43r 300 €

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje ndertese 5-kateshe, buze ...