Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 me qera shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-116-61K) Cmimi:700 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 5 kateshe pa ashensor brenda kompleksit ku ndodhet ambasada Suedeze. Me nje hapesire banimi  prej 130 m2 ofron; dhome n...

Apartament 3 + 1 per shitje prane kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-116-60b) Cmimi:205.000 Euro

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks pallatesh te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 175 m2 dhe verande prej 43 m2. Ndahet ne sallo...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-116-59L) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e fundit buze rruge kryesore. Pallati ju ofron siguri me kamera e roje 24-ore, ashensor, administrim dhe mundesi per parkim makine ne ...

Apartament 2+1 per shitje shume prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRS-116-58K) Cmimi:1700 Euro/m2

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri shume prane rruges se Elbasanit. Me nje hapesire prej 118 m2 ofron; dhome ndenje te madhe, kuzhine e vecuar, 2 d...

Apartament 2+1 per shitje shume prane qendres se Tiranes (TRS-116-57K) Cmimi:83.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire prej 67...

Apartament 1 + 1 per shitje prane qendres spitalore Nene Tereza (TRS-116-56b) Cmimi:42.000 Euro

Apartament per shitje prane rruges Njazi Meka ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te vjeter, buze rruge kryesore. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 49.8 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome g...

Apartament 3 + 1 me qera te kopshti Botanik ne Tirane (TRR-116-55b) Cmimi:1000 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks pallatesh te ndertuar vitet e fundit. Kompleksi ju ofron dyqane te ndryshme, bar-kafe, administrim 24-ore, vende parkimi per makin...

Vile 4 - kateshe me qera prane zones se Misto Mames ne Tirane (TRR-116-54b) Cmimi:5.000 Euro

Vile me qera ne rrugen Llazi Miho ne Tirane. Ka nje ndertim teper cilesor e perfunduar vitet e fundit dhe pozicionohet buze rruge kryesore. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 1036 m2 dhe siperfaqe toke prej 1000 m2. Dy katet e...

Apartament 1 + 1 me qera prane ish Ekspozites ne Tirane (TRR-116-53b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ju ofron 2 ashensor, siguri dhe administrim. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 te nd...

Vile 2 - kateshe per shitje prane zones se Kombinatit ne Tirane (TRS-116-52b) Cmimi:230.000 Euro

Vile per shitje prane rruges Bubulina ne Tirane. Pozicionohet vetem disa metra larg rruges kryesore dhe ka nje ndertim te amortizuar. Vila ka siperfaqe ndertimi 240 m2 te ndare ne dy kate dhe siperfaqe reale toke prej 986 m2. ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-116-51K) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri me dy ashensore shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire banimi prej 68 m2 ofrohet; dhome ndenje, kuzhine e v...

Vile 4 - kateshe per shitje prane zones se Misto Mames ne Tirane (TRS-116-50b) Cmimi:3.500.000 Euro

Vile per shitje ne rrugen Llazi Miho ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore prane Misto Mames e Kombnatit dhe eshte ndertuar vitet e fundit me punime shume cilesore. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 1036 m2 dhe siperfaqe toke p...

Vile moderne 2 kateshe me qera ne Sauk, Tirane (TRR-917-3K)
Tirane,Albania

Two storey villa for rent close to Elbasani street in Tirana. The v...

Cmimi:2500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-718-12L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Pozoci...

Cmimi:1300 Euro

Dyqan per shitje te kthesa e Kamzes, Tirane (TRS-1117-40R)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane.  Dyqani ndodh...

Cmimi:84.600 euro

Bar-restorant per shitje prane Bashkise se Fierit , (FRS-917-1d)
Fier,Albania

Bar-restorant per shitje prane Bashkise se Fierit. Restoranti ka nj...

Cmimi:1.500.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane(TRR-917-4L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:1400 Euro