Apartament 2+1 per qira prane rruges Bardhyl ne Tirane

ID TRR-321-21V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 122 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Arben Minga

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Arben Minga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe.

Ka nje siperfaqe prej 122 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor, depo dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Pozicionimi jug-lindje ben te kete ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dites.

Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te sigurte.

Prane do gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme si spitale, shkolla, banka etj.

Ka akses direkt ne rrugen Kongresi I Manastirit, Rrugen Bardhyl dhe shume prane QSUT.

 

Cmimi: 300 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pa
Me Qira 722-23G 420 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 819-10L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Peti, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati
Me Qira 622-45Z 400 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Peti, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Ka nje ...


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhorxhi Martini.
Shtepia ndodhet ne katin e 7-e te nje pallati t
Me Qira 1020-19i 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhorxhi Martini. Shtepia ndodhet ne katin e 7-e te nje pallati te ri , me ashensor ...

Apartament  2+1  te rruga Shyqyri Brari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje palla
Me Qira 1116-39L 350 €

Apartament  2+1  te rruga Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 322-43S 320 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne Rrugen Reshit Maloku, prane Fiori Di Bosko, ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Me Qira 1122-23Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne Rrugen Reshit Maloku, prane Fiori Di Bosko, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje vile ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 919-11L 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ...