Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-116-51K) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri me dy ashensore shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire banimi prej 68 m2 ofrohet; dhome ndenje, kuzhine e v...

Vile 4 - kateshe per shitje prane zones se Misto Mames ne Tirane (TRS-116-50b) Cmimi:3.500.000 Euro

Vile per shitje ne rrugen Llazi Miho ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore prane Misto Mames e Kombnatit dhe eshte ndertuar vitet e fundit me punime shume cilesore. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 1036 m2 dhe siperfaqe toke p...

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-116-49b) Cmimi:300 Euro

Apartament moden me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri te sapoperfunduar prane kompleksit Vizion Plus. Pallati ju ofron siguri, administrim 24-ore dhe ashensor. Apartamenti ka nj...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-116-48K) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar me dy ashensor. Me nje hapesire brendeshme prej 120 m2 ofron; dhome ndenje te bashkangjitur me kuzhine, 2 dho...

Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges Irfan Tomini ne Tirane (TRS-116-47b) Cmimi:110.000 Euro

Apartament per shitje prane zones se Selites ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te dhe te parafundit ne nje pallat te ndertuar rreth viteve 2000. Me nje siperfaqe prej 181 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, ...

Toke per shitje ne rrugen e Rinasit , (TRS-116-46a) Cmimi:30.000 Euro

Toke per shitje ne afersi te Rinasit ne rrugen e quajtur rruga e Aeroportit. Toka ka nje siperfaqe prej 3000 m2 me statusin pemtore dhe pozicionohet ne vijen e pare te rruges me nje shtrirje horizontale. Momentalisht kesaj zone po ...

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges 5 Maji ne Tirane (TRS-116-45b) Cmimi:87.750 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne nje kompleks pallatesh prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe te brendshme prej 107 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen...

Apartament 2 + 1 per shitje prane Liqenit te Thate te Tiranes (TRS-116-44b) Cmimi:750 Euro / m2

Apartament per shitje prane rruges Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri pallatesh te sapoperfunduar. Kompleksi ju ofron hapesira te gjelberuara ku ju mund te kaloni pasditen tuaj dhe administrim....

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-116-43L) Cmimi:350 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane Vizion Plus. Pallati ka cilesi shume te larte ndertimi dhe eshte ndertuar kete vit. Ju ofron siguri, ashensor, administrim ...

Apartament 2 + 1 me qera te Selvia ne Tirane (TRR-116-42b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 107 m2 dhe verande prej 37 m2. Ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dh...

Apartament 2+1 per shitje shume prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRS-116-41K) Cmimi:143.000 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me 2 ashensor shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire te brendeshme prej 76.81 m2 ofron; dhome ndenje bas...

Apartament 1+1 me qera afer Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-116-40K) Cmimi:400 euro

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile tre kateshe shume prane Ambasades Amerikane. Me nje hapesire banimi prej 100 m2 ofron; Dhome ndenje, kuzhine e vecuar me ambient ngrenie, dhome gjumi, tualet, korridor dhe nje verande te mad...

Apartament 2+1 ne shitje te Pallati me Shigjeta ne Tirane (TRS-713-28)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apar...

Cmimi:80.400 Euro

Ambjent per zyra me qera ne qender te Tiranes (TRR-713-31)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambjent...

Cmimi:2200 Euro

Apartament 1+1 me qera te ish Ekspozita ne Tirane (TRR-713-29)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apart...

Cmimi:300 euro

Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-713-30)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. A...

Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-715-15m)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Pozi...

Cmimi:350 Euro