Apartament 1 + 1 me qera prane qendres Globe ne Tirane (TRR-1115-22b)

ID TRR-1115-22b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 70 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhedin Llagani

Apartament me qera ne Muhedin Llagani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges se Kavajes.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri.

Banesa ka nje siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor, tualet dhe ballkon te mbyllur.

Jepet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Ambjenti eshte komod dhe shume bashkohor.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve. Dritaret jane dopio xham, te pajisura me grila.

Ballkoni ofron pamje te mrekullueshme te zones perreth, te orientuar nga lindja.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Ketu do te gjeni park per femije e te rritur, dyqane te ndryshme, bar-kafe, restorant, furre buke, kopesht per femije etj.

Pallati pozicionohet disa minuta larg qendres se Tiranes dhe ka akses te drejtperdrejte ne rrugen e Kavajes dhe bulevardin Gjergj Fishta.

Keni mundesi per parkim makine prane pallatit.

Cmimi 300 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje palla
Me Qira 818-14d 240 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament me qera ne Pazarin te Ri ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re.
Me Qira 617-27d 350 €

Apartament me qera ne Pazarin te Ri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re. Siperfaqja e ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 121-2V 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete
Me Qira 713-25 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te vjeter te ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Pozicionohet
Me Qira 618-4a 400 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt te ...

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri p
Me Qira 515-3b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gja
Me Qira 1013-7 350 €

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 717-43L 400 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe me ...