Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje afer Parkut Kombetar ne Tirane (TRS-1115-1K) Cmimi:109.000 Euro

Apartament 2 +1 per shitje ne Rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 91.3 m2 ofron: Dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. ...

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Unazes se Re ne Tirane (TRS-1015-66b) Cmimi:57.800 Euro

Apartament per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri te sapoperfunduar. Me nje siperfaqe te brendshme prej 94 m2 ambjenti ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, kor...

Vile 4 - kateshe me qera ne nje komplex rezidencial ne Mjull Bathore ne Tirane (TRR-1015-65b) Cmimi:3000 Euro

Vile moderne me qera ne rrugen Xhaferr Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial vilash prane autostrades Tirane-Elbasan. Kompleksi ju ofon siguri me kamera 24-ore dhe administrim.  Toka ka siperfaqe prej 80...

Apartament 1 + 1 per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-1015-64b) Cmimi:125.000 Euro

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 99 m2 banesa ju ofron sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrim...

Apartament 3 + 1 per shitje prane liqenit Artificial ne Tirane (TRS-1015-63b) Cmimi:148.600 Euro

Apartament per shitje prane kopshtit Zoologjik ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri pallatesh. Me nje siperfaqe te brendshme prej 148.6 m2 banesa ndahet ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, ...

Vile 3 - kateshe me qera ne nje komplex rezidencial ne Mjull Bathore ne Tirane (TRR-1015-62b) Cmimi:2500 Euro

Vile moderne me qera prane rruges Xhaferr Shaba ne Tirane. Pozicionohet ne nje kompleks te ri vilash te ndertuar kohet e fundit. Ka nje siperfaqe toke prej 557 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 322.5 m2. Toka eshte e mbjelle m...

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane (TRS-1015-61K) Cmimi:55.000 euro

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje hapesire prej 47 m2 ku perfshihet dhe nje tualet. Lartesia e saj eshte 5 metra e cila mund te behet shume thjesht dhe me d...

Ambjent per zyre me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1015-60b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane pallatit te sportit Asllan Rusi. Pallati ofron administrim dhe ashensor. Me nje siperfaqe prej 110 m2 ban...

Apartament 1+1 ne shitje afer Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRS-1015-59K) Cmimi:100.000 Euro

Apartament  1 + 1 per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ne nje hapsire prej 67 m2 ofrohet: Dhome ndenje me gjithe  kuzhine, dhome gjumi, tualet....

Apartament 1+1 ne shitje afer Ambasades Amerikane ne Tirane (TRS-1015-58K) Cmimi:100.000 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne Rrugen e Elbasanit ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 92 m2 ofrohet: Dhome ndenje me gjithe kuzhine, dhome gjumi, tualet, korridor, 2 ...

Apartament 3 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1015-57b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri pallatesh. Brenda kompleksit do te gjeni hapesira te gjelberuara, siguri me kamera e roje 24-ore, qender tregtare, ...

Apartament 3+1 me qera tek qendra Nobis ne Tirane (TRR-1015-56K) Cmimi:1500 Euro

Apartament luksoz  me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati modern. Me nje hapesire prej 163 m2 ofrohet: dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, dhome qe perdoret per hek...

Lokal per shitje prane zones se Porcelanit ne Tirane (TRS-1217-38R)
Tirane,Albania

Lokal per shitje prane zones se Porcelanit, ne rrugen Xhanfize Keko....

Cmimi:204.000 euro

Dyqan me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1217-35R)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhe...

Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane. (TRS-1217-35d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Ramazan Gaxherri ne Tirane. Apartam...

Cmimi:40.000 Euro

Vile tre kateshe per zyra me qera shume prane qendres se Tiranes , (TRR-1217-37d)
Tirane,Albania

Vile me qera prane qendres se Tiranes . Vila ka nje siperfaqe prej ...

Cmimi:6000 Euro

Dyqan per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-1217-39L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Pjeter Budi  shume prane shkolles Os...

Cmimi:40.000 Euro