Apartament 2+1 per shitje prane zone se Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRS-1021-14N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 105.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 93
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bill Klinton

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, i cili pozicionohet ne katin e katert.
Ndahet ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, korridor dhe ballkon, te cilat perfshihen ne nje siperfaqe totale prej 93 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 82.5 m2.
Apartamenti ofrohet i mobiluar ne menyre moderne, e shtruar me parket, salloni ndan nje hapesire se bashku me kuzhinen dhe nje ambient per ngrenie, kuzhina eshte e kompletuar me cdo elektroshtepiake te nevojshme, dhomat e gjumit jane te arreduara me nje stil komod, banjoja ka nje dush te mbyllur dhe ballkoni eshte i mbuluar me tende dhe tregon nje pamje te qytetit te Tiranes.
Hyrja orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim te bollshem gjate gjithe dites.
Kondicioneret per ngrohje dhe ftohje jane te instaluar ne sallon dhe tek dhoma matrimoniale.
Ka dalje tek autostrada Tirane-Elbasan.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronsie.

Cmimi: 105.000 euro e mobiluar

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 3 Deshmoret, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2t
Në Shitje 1022-27Z 100.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 3 Deshmoret, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri.

Apartamenti ndofhet ne katin e  3-te te nje pa
Në Shitje 417-52K 118.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndofhet ne katin e  3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje
Në Shitje Trs-1216-46d 108.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te n
Në Shitje 917-11d 119.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Kryqezohet me rruge te rendesishme si Bab
Në Shitje 222-4N 104.500 €

Apartament per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Kryqezohet me rruge te rendesishme si Babe Rexha. Shtepia ...

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne
Në Shitje 116-45b 91.260 €

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne nje kompleks ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Institutit te Fiskultures ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 313-52 106.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Institutit te Fiskultures ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII , me siperfaqe ...

Apartament per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vjet
Në Shitje 1117-42R 98.000 €

Apartament per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vjeter pa ashensor ne ...