Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes ne Tirane

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-519-48S
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Sipërfaqe m2 420
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jahja Ballhysa

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes, ne rrugen Jahja Ballhysa, ne Tirane.

Ka nje siperfaqe ndertese prej 420 m2, siperfaqe trualli prej 1200 m2 dhe verande prej 68 m2.

Vila organizohet ne 3 kate si me poshte:

Kati I ka nje sallon te madh me nje tualet e cila mund te perdoret si studio.

Kati II  organizohet ne sallon ndenje dhe ngrenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet me vaske dhe xhakuzi.

Kati III eshte papafingo dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi me tualet personal, korridor dhe verande.

Vila ofrohet totalisht e mobiluar me nje stil bashkekohore dhe te kendshem. Ambienti eshte i shtruar me pllaka teper cilesore, dyert jane prej druri dhe dritaret jane dopio xham te pajisura me grila. E gjitha vila eshte e termoizoluar nga jashte e cila e mban ambientin e fresket ne vere dhe te ngrohte ne dimer.

Pjesa me e bukur e viles eshte pamja nga veranda e cila mund te shikosh Tiranen dhe dajtin.

Ka te instaluar sistem alarmi dhe eshte i pajisur me kamera sigurie 24/h.

Ka te instaluar kondicioner ne cdo ambient per ngrohjen dhe ftohjen.

Dera e jashtme dhe e brendshme hapen me pult dhe ne garazh mund te parkohen deri ne 4 makina.

Ne pjesen e prapme te viles ka nje kopesht te rrethuar me peme dhe lule te ndryshme, ku mund te organizohet barbeque dhe mund te relaksoheni gjate dites.

Zona eshte shume e qete dhe me ajer te paster.

Ka akses ne rrugen Panorama e Liqenit, rruga Pjeter Budi dhe 4km nga qendra e Tiranes.

 

Cmimi 1300 Euro / Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane.
Shtepia ka nje si
Me Qira 319-40S 1200 €

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej ...

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280 m2
Me Qira 718-11d 1200 €

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280 m2 dhe siperfaqe ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne
Me Qira 713-22 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne nje grup vilash ne ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane.
Vila shtrihet ne nje oborr rreth 400 m2.
S
Me Qira 114-14b 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Vila shtrihet ne nje oborr rreth 400 m2. Shtepia pozicionohet ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2
Me Qira 913-24 1400 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2 ne cdo kat, bodrum ...

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e njohur ne kete emertim duke qene
Me Qira 1014-27j 1200 €

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e njohur ne kete emertim duke qene se aty ndodhen ...

Vile 3-kateshe me qera ne Rrugen Kostaq Cipo ne Tirane.
Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ku n
Me Qira 217-40L 1200 €

Vile 3-kateshe me qera ne Rrugen Kostaq Cipo ne Tirane. Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ku ndodhen edhe vila te ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.
Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me obo
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te ...