2 Vila 3-kateshe me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-818-58L)

ID TRR-818-58L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 4000 Euro
Sipërfaqe m2 1400 m2
Dhoma 0
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

2 vila 3-kateshe me qera perballe kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ofrohen dy vila me organizim te njejte ngjitur me njera tjetren me siperfaqe totale 1400 m2.

Njera vile ofron siperfaqe oborri prej 350 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 350 m2 te ndare ne 3 kate.

Kati i 1-re dhe kati i 2-te kane shperndarje te njejte ne 4 dhoma, koridor, tualet dhe ballkon.

Kati i trete ofron nje salle te madhe, 2 dhoma, korridor, tualet dhe ballkon.

Mbrapa viles ka nje depo qe mund te perdoret si magazine.

Ne te jane bere punime cilesore pasi eshte rinovuar se fundmi me dritare dopjo xham, mure te punuara me gips, instalime te reja elektrike, dhe ndricim te pershtatshem per te gjitha ambientet.

Pjesa e oborrit mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme ose per parkimin e 5-6 makinave.

Zona eshte e zhvillluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Prane saj ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume biznese te tjera prestigjoze.

Ka akses direkt ne rrugen Don Bosko, zonen e Zogut te Zi dhe pak minuta nga Qendra e qytetit.

Vilat mund te ofrohen dhe te ndara.

Cmimi per secilen: 2000 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën