Ambient biznesi dupleks me qera prane Kinema Agimit ne Tirane (TRR-717-35K)

ID TRR-717-35K
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 5000 Euro
Sipërfaqe m2 660 m2
Tualete 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Ambient dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Siperfaqja totale e hapesires eshte 660 m2 ne nje ndertese te re, dhe organizohet ne 2 kate:

Kati i 1-re eshte 360 m2 i organizuar ne nje hapesire bashkuar dhe 1 tualet.

Kati i nendheshem eshte 300 m2 i ndare ne 2 ambiente me nga 1 tualet secili.

Ambienti ka nje sistem te fuqishem aspirimi dhe eshte i pajisur me kondicioner per ngrohje/ ftohje.

Ne hyrje ofrohet nje fasade xhami duke mundesuar kushte shume te mira reklamimi per biznesin tuaj.

Eshte hapesire e pershtatshme per ushtrimin e bizneseve te ndryshme si: markete, zyra, magazina te organizuara me zyra etj.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe nder me te preferuarat te Tiranes qe ofron lehtesisht akses ne:

rrugen ibrahim Rugova, Bulevardin Zhan D Ark, Bulevardin Bajram Curri etj.


Cmimi 5000 Euro/ Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën