Ambient tregtar 200+ m2 Me Qira Tirane

Ambient biznesi me qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk te Ri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te n
Me Qira 621-9V 1500 €

Ambient biznesi me qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2-kateshe, me nje siperfaqe prej 360 m2. Ambienti ofrohet i parregulluar por me mundesi per rregullim dhe modifikim ne varesi te ...

Ambient biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 4
Me Qira 713-58 2500 €

Ambient biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 400 m2 dhe lartesi 2.8 m2 te organizuar ne 1 hapesire open space dhe 4 tualete. Ambienti ndodhet ne nje zone te njohur dhe te populluar te ...

Magazine dhe Ambient tregetar me qira te rruga Mine Peza.
Ka nje siperfaqe prej 340 m2 ku mund te h
Me Qira 1222-51V 1500 €

Magazine dhe Ambient tregetar me qira te rruga Mine Peza. Ka nje siperfaqe prej 340 m2 ku mund te hyje dhe makina. Organizohet ne dy ambiente te medha open space. E pershtatshme per shume lloje biznesesh si  punishte te ndryshme , magazine , ...

Ambient biznesi me qira prane qendres Esmerald rne rugen 5 Maji, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozici
Me Qira 922-17Z 5000 €

Ambient biznesi me qira prane qendres Esmerald rne rugen 5 Maji, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0 dhe ka nje siperfaqe totale 235 m2 e organizuar ne open space me fasade xhami dhe qe eshte e pozicionuar ne pjesen hyrese te qendres ...

Ambient biznesi me qera ne zonen e Don Boskos  ne Tirane.

Hapesira ndodhet ne katin e pare t
Me Qira 717-63K 2500 €

Ambient biznesi me qera ne zonen e Don Boskos  ne Tirane. Hapesira ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me nje siperfaqe prej 600 m2 e organizuar ne nje hapesire te bashkuar dhe 3 tualete. Eshte zgjedhja ideale per call center, zyre ...

Ndertese 3-kateshe per biznes me qera prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone
Me Qira 522-10S 4000 €

Ndertese 3-kateshe per biznes me qera prane rruges Jordan Misja ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe me gjelberim te qytetit. Me hapësira te medha, ajo eshte projektuar posacerisht per biznes. Eshte mjaft e përshtatshme per ...

Dyqani ndodhet ne rrugen Mehmet Bracaj shume prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Ndertesa eshte e vec
Me Qira 617-12K 830 €

Dyqani ndodhet ne rrugen Mehmet Bracaj shume prane rruges Fortuzi ne Tirane. Ndertesa eshte e vecuar si ambjent; eshte 1 kateshe me nje siperfaqe prej 120 m2 dhe nje oborr prej 111 m2. Ambienti i brendshem ka 3 ndarje me gips gje qe e mundeson ...

Ndertes tre-kateshe per biznes dhe magazine me qira ne rrugen Shkoze-Lanabregas ne Tirane.
Ka nje s
Me Qira 122-11N 3000 €

Ndertes tre-kateshe per biznes dhe magazine me qira ne rrugen Shkoze-Lanabregas ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale trualli prej 510 m2 dhe 1200 m2 siperfaqe ndertimi i shperndare ne tre kate: Kat i pare ka nje siperfaqe prej 400 m2 e organizuar ne nje ...

Godine 2 kateshe me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ofrohen dy hapesira te ndryshme, nje p
Me Qira 1121-42N 3000 €

Godine 2 kateshe me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ofrohen dy hapesira te ndryshme, nje per zyre dhe tjetra per banim dhe zyre. Ambienti i pare ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 200 m2 me nje hapesire open space, 2 tualete dhe ...

Ndertese 2 kateshe me qira ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane.
Obiekti ndodhet buze rruge kryes
Me Qira 520-27S 1200 €

Ndertese 2 kateshe me qira ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane. Obiekti ndodhet buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 254 m2 e cila eshte e organizuar ne dy kate ku kati pare perfshin 2 dhoma, 1 tualet, ballkon, dhe kati 2 eshte I ...

Bar-restorant dhe lokal dasmash me qira ne fshatin Preze ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 3000
Me Qira 1021-7V 1000 €

Bar-restorant dhe lokal dasmash me qira ne fshatin Preze ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 3000 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 900 m2 te ndare ne 2 kate. Kati i pare eshte bar-restorant ndersa kati i dyte eshte salle e madhe per zhvillim ...

Ambient komercial me qira prane Casa Italias ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 4-k
Me Qira 921-12V 500 €

Ambient komercial me qira prane Casa Italias ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 4-kateshe.  Ka nje siperfaqe prej 300 m2 te organizuar ne nje ambient te madh open space.  Ambienti ofrohet e pamobiluar dhe ne gjendje mjaft te ...

Bar-restorant me qira prane Ures se Tabakeve ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin 0 te nj
Me Qira 921-8V 2500 €

Bar-restorant me qira prane Ures se Tabakeve ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri.  Organizohet ne ambient restoranti, kuzhine, dy tualete dhe zyre, me nje siperfaqe prej 220 m2. Ofrohet plotesisht i mobiluar me ...

Bar Restorant per qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje vile.

Ka nje
Me Qira 721-14V 2000 €

Bar Restorant per qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 330 m2 te ndare ne ambient te brendshem prej 80 m2, oborri i mbuluar qe sherben si bar kafe 170 m2, ambient magazine bodrum prej 80 m2, ...

Ambient biznesi me qira ne rrugen Allaman Dervishi ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Ndodhet ne n
Me Qira 521-31V 1000 €

Ambient biznesi me qira ne rrugen Allaman Dervishi ne zonen e Laprakes ne Tirane. Ndodhet ne nje ndertese dy kateshe. Siperfaqja totale e ambientit eshte rreth 390 m2 dhe organizohet ne hapesire per bilardo dhe ping-pong ne katin nendhe, biznes ...

Ndertese 5-kateshe per qira ne rrugen Njazi Meka ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 1100 m2 e ndertua
Me Qira 421-18D 5500 €

Ndertese 5-kateshe per qira ne rrugen Njazi Meka ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 1100 m2 e ndertuar ne vititn 2005 dhe e pajisur me ashensor. Ndertesa eshte ne gjendje pune, e ndare ne kate me aktivitete te ndryshme. Ka mundesi shume te mira ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri.
Me Qira 121-34V 1500 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 245.4 m2 te organizuar ne 2 ambiente open space, magazine dhe tualet. Ambienti ofrohet bosh dhe projekti eshte mjaft i ...

Dyqan me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Me Qira 121-28V 4575 €

Dyqan me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 305 m2 te ndare ne ambiente me te vogla por qe mund te behet dhe nje ambient I madh open space. Dyqani ndodhet buze rruge dhe ...

Ndertese 5-kateshe me qira prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale p
Me Qira 1220-1V 9625 €

Ndertese 5-kateshe me qira prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 1750 m2 te ndare ne 5 kate ndertese dhe 1 kat bodrum. Cdo kat ka nje siperfaqe prej 300 m2 dhe organizohet ne nje ambient te madh open ...

Ambient tregtar me qira afer QTU buze rruges dytesore Tirane-Durres
Objekti  ze nje hapesire p
Me Qira 1020-57i . €

Ambient tregtar me qira afer QTU buze rruges dytesore Tirane-Durres Objekti  ze nje hapesire prej 1805 m2 ne 4360 m2 truall.  Siperfaqja e ndertimit mbi toke eshte 7765 m2 e ndare ne 5 kate.Lartesia e objektit nga toka eshte 21.5m. Ne pjesen ...

Ndertese 5-kateshe me qira ne rrugen Agim Prodani ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 2500 m2
Me Qira 920-4V 3500 €

Ndertese 5-kateshe me qira ne rrugen Agim Prodani ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 2500 m2 te ndare ne 5 kate. Ndertesa eshte e paperfunduar dhe mund te ndahet dhe rregullohet sipas preferencave tuaj. Mund te perdoret per shumellojshmeri ...

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300
Me Qira 820-27D 1400 €

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300 dhe 400 m2. Ndodhen ne katin e pare buze rruges kryesore duke ofruar mundesi te mire reklamimi. Organizohen perkatesosht ne 3 ambiente te ndare, dyqan ...

Ambient per zyra me qira ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pa
Me Qira 120-55S 800 €

Ambient per zyra me qira ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ka nje siperfaqe prej 256 m2, ofrohet bosh ne kushte shume te mira i cili eshte i organizuar ne dy kate  me 2 ambiente te ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati kryes
Me Qira 120-41T 1200 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane. Ndodhet ne katin -1 te nje pallati kryesor buze rruges kryesor. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 426 m2 dhe eshte e organizuar ne: ambient te hapur dhe tualete. Prona ofrohet bosh dhe sapo ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe trualli prej 522 m2
Me Qira 1219-66T 7000 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Prona ka nje siperfaqe trualli prej 522 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 1177 m2 e cila organizohet ne 3 kate ku secili kat ndahet ne: -Kati i pare: ambient i hapur, 2 tualete dhe verande. -Kati i ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Qamil Guranjaku ne Tirane.
Me nje siperfaqe totale prej 360 m2 vil
Me Qira 1119-71T 2300 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Qamil Guranjaku ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 360 m2 vila organizohet perkatesisht ne tre kate me siperfaqe kati prej 120 m2. Hapsirat e brendshme te kateve organizohen ne: Kati I: 4 ambiente zyrash, ...

Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter buze
Me Qira 1119-4T 3600 €

Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter buze rruges kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 210 m2 dhe eshte i organizuar ne: 2 ambiente te ndara ku 1 ambient mund te perdoret per magazinim ...

Godine 2-kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nj
Me Qira 819-16S 6500 €

Godine 2-kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje ndertese. Ka nje siperfaqe prej totale prej 413 m2 e organizuar ne 2 kate ku kati i pare ka nje siperfaqe prej 243 m2 ndersa kati i dyte 170 ...

Dyqan me qera ne fillim te rruges Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te r
Me Qira 719-23L 3230 €

Dyqan me qera ne fillim te rruges Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe te brendshme prej 269.3 m2 te organizuar ne nje ambient open space sebashku me 2 tualete dhe te ...

Dyqan me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rr
Me Qira 619-27T 3200 €

Dyqan me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 400 m2 dhe eshte e organizuar ne: ambient te hapur, dy ambiente zyrash dhe tualete. Dyqani eshte i ...

Ambient me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje vile dy kateshe.
Me Qira 319-22T 800 €

Ambient me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje vile dy kateshe. Lokali ofron nje siperfaqe prej 270 m2 te pamobiluar te organizuar ne nje ambient open space, 2 tualete dhe verande Pjesa ballore e lokalit eshte e ...

Dyqan me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri,
Me Qira 219-27L 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 265.22 m2 te organizuar ne nje ambient open space. Pjesa ballore eshte e rrethuar me vetrata xhami ...

Dyqan me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin gjysem bodrum te nje palla
Me Qira 1218-24L 1500 €

Dyqan me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem bodrum te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 280 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe dy tualete. Dyqani ofron ndricim te ...

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te
Me Qira 1118-19L 750 €

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje godine 2-kateshe shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 220 m2 te organizuar ne ambient open space sebashku me nje tualet ...

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.

Eshte gjysem bodrumi i nje pallati
Me Qira 1018-67L 1600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozicionohet buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 240 m2 i organizuar ne hapesire open space se bashku me dy tualete ...

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshe
Me Qira 1018-26L 2900 €

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshem te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 450 m2 te organizuar ne 2 kate. Kati pare eshte 200 m2 i organizuar ne ...