Ambient biznesi me cmim okazion ne shitje ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRS-223-43Z
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 465.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 448.2
Shperndarja 6
Tualete 3
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Keko

Okazion!

Ambient zyre per shitje ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin 2 te nje pallati te ri, me 4 hyrje te vecante nga shkallet e pallatit.
Ka nje siperfaqje prej 448.2m2 dhe siperfaqe te brendshme 398.2m2 te organizuar ne 6 ambiente pune, 3 tualete dhe nje ambient recepsioni.
Ambienti eshte i projektuar open space dhe ndarjet mund te ripershtaten.
Ambienti eshte i pozicionuar buze rruges kryesore dhe vetrata e xhamit ofron mundesi shume te mira reklamimi.
Zona kohet e fundit eshte bere mjaft e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Laprakes, zonen e Ish Doganes, zonen e Ish Fushes se Aviacionit etj.

Prona eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.
 

Cmimi 1040 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën