Zyra 200+ m2 Në Shitje Tirane

Okazion!

Ambient zyre per shitje ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane.
Zyra eshte
Në Shitje 223-43Z 465.000 €

Okazion! Ambient zyre per shitje ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane. Zyra eshte e pozicionuar ne katin 2 te nje pallati te ri, me 4 hyrje te vecante nga shkallet e pallatit. Ka nje siperfaqje prej 448.2m2 dhe siperfaqe te brendshme ...

Ambient zyre per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri,
Në Shitje 822-36G 900.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, me hyrje te vecante nga shkallet e pallatit. Ka nje siperfaqje prej 400m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, nje tualet dhe nje kuzhine. Ambienti jepet ...

Ambient zyre per shitje ne rrugen Jata ne Tirane.
Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozic
Në Shitje 1221-3N 330.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen Jata ne Tirane. Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozicionohet ne katin e dyte te saj. Ndahet ne 2 ambiente dhe 2 tualete, ku siperfaqja e brendshme eshte 217.9 m2. Kondicineret mundesojne ngrohjen dhe ...

Ambient zyre per shitje prane Librit Universitar ne Tirane.
Ndodhet buze rruge dhe eshte i pozicion
Në Shitje 721-5V 301.050 €

Ambient zyre per shitje prane Librit Universitar ne Tirane. Ndodhet buze rruge dhe eshte i pozicionuar ne katin 0 dhe te pare te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Siperfaqja prej 223 m2 organizohet si me poshte: Kati I: Salle pritje, 2 ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 5-te te nje komple
Në Shitje 220-47a 500.000 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi te ri vetem disa minuta larg qendres, tek zona e Selvise. Ky pallat eshte projektuar dhe perbehet vetem nga ambiente zyrash. Siperfaqe 290 m2 ...