Ambient biznesi me qera prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane

ID TRR-522-8U
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 10.000 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 1000 m2
Shperndarja 9
Tualete 9
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Don Bosko

Ambient biznesi me qera ne zonen e Don Boskos prane Kompleksit Vision Plus.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me nje hyrje te dedikuar dhe me zone recepsioni ne katin e pare.
Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 1000m2 e cila ndahet ne 3 ambjente te medha open space me nga dy tualete per secilin ambjent, ka 6 zyra te vogla secila me tualet personal.
Ka nje verande me siperfaqe prej 42 m2 dhe dy ballkone te vegjel.
Ambienti ka fasade te madhe xhami qe mundeson drite natyrale dhe kushte shume te mira reklamimi.
Ka sistem te rregullt ndricimi.
Eshte i pershtatshem per call center, ambiente zyrash etj.
Zona eshte mjaft e preferuar per aktivitete te ndryshme biznesi, ka akses te lehte ne Zogun e Zi dhe ne rrugen Asim Vokshi.
Ofron mundesi parkimi ne katin nentoke te pallatit, me pagese ekstra.

Cmimi : 10.000 Euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën