Ambient biznesi me qira prane Ktheses se Kamzes ne Tirane

ID TRR-220-22S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Kati 2
Sipërfaqe m2 550
Shperndarja 8
Tualete 7
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kastriotet
Planimetria Shkarko

Ambient biznesi me qira ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge kryesore me mundesi shume te mira reklamimi.
Ka nje siperfaqe totale prej 550 m2 dhe lartesi 5 meter e cila eshte e organizuar ne 8 ambiente zyrash te ndara ku shtate zyra kane tualet personal.
Ka nje korridor lidhes per te gjithe ambientet, hyrje te vecante dhe vetrata te larta xhami te cilat jane me dopio xham.
Zyrat ofrohen te pamobiluara dhe ka te instaluar sistem qendror ne 4 ambiente per ngrohjen dhe ftohjen.
Prona eshte shume e pershtatshme per zyra, klinike, call center dhe biznese te tjera.
Orientimi i objektit eshte nga jug-perendimi i cili ka drite natyrale gjate gjithe dites.
Ofrohen vende parkimi ne zonen perreth ose ne katin -1 te pallatit me pagese ekstra.
Ka akses direkt ne rrugen Kastriotet, rrugen Kadri Prishtina, Kthesen e Kamzes, prane Spitalit Hygeia etj.

Cmimi 2000 Euro / Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane

Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2
Me Qira 1120-9i 1860 €

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2 me pamje te hapur ...

Zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 122-31N 2080 €

Zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 716-11K 1900 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje q
Me Qira 617-9K 1900 €

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje qendre biznesi. Ka ...