Ambient biznesi ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRS-323-31R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 354.000
Sipërfaqe m2 177
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga AEshref Frasheri

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen rrugen Eshref Frasheri prane kompleksit Vizion Plus.
Pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe totale prej 177 m2.
Fasadat e larta prej xhami mundesojne nje reklamim shume te mire per biznesin qe do zhvillohet.
Hapesira mund te ndahet lehtesisht ne ambiente me te vogla sipas nevojes dhe preferences.
Lartesia prej 5.2 m2 i jep dhe me shume vlere ketij ambienti duke ofruar dhe mundesi organizimi ne dupleks. 
Ambienti ofrohet bosh dhe ne gjendje mjaft te mire.
Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesesh si zyra, lokale, markete, agjensi etj.
Ka akses te lehte me rrugen e Don Boskos, rrugen e Durresit, Sheshin Karl Topia(Zogu I Zi) etj.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 2000 Euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 1995, e projektuar per hotel. Shtr
Në Shitje 114-4 350.000 €

Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 1995, e projektuar per hotel. Shtrihet ne nje truall ...

Dyqan ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne nje nga rruget kryesore te q
Në Shitje 814-18j 350.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne nje nga rruget kryesore te qytetit, prane ...

Lokal per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.
Në Shitje 522-25V 350.000 €

Lokal per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pall
Në Shitje 1217-15R 364.000 €

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane.
Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompl
Në Shitje 216-11b 345.000 €

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane. Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh ...

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume p
Në Shitje 821-18F 360.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume prane qendres, me ...

Lokal per shitje tek Sheshi Willson ne Tirane.
Lokali te re buze rruges kryesore ne katin perdhese.
Në Shitje 917-6K 350.000 €

Lokal per shitje tek Sheshi Willson ne Tirane. Lokali te re buze rruges kryesore ne katin perdhese. Ambienti ofron ...

Ndertese 3-kateshe per shitje prane Aeroportit te Rinasit ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli pre
Në Shitje 221-25V 350.000 €

Ndertese 3-kateshe per shitje prane Aeroportit te Rinasit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 670 m2 nga keto ...