Ambient biznesi per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

ID TRS-1122-54V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 600.000 euro
Sipërfaqe m2 202.5m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 0 dhe e ngritur me disa shkalle, ne nje godine 3 kateshe buze rruge. 
Ka nje siperfaqe totale prej 202.5 m2 dhe eshte e organizuar ne:
Nje ambient recepsioni ne hyrje, nje ambient open space, 2 zyra me te vogla si dhe 2 tualete.
Ka punime te brendshme shume cilesore, sistem ventilimi dhe kondicioner ne gjithe hapesirat.
Aktualisht eshte i dhene me qera, cka e ben ate nje mundesi te mire investimi.
Mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme si Bar Restorant, Laborator, Klinika private, Call Center, Zyra, Dyqan, Etj.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe e aksesueshme, ka dalje direkt ne Bulevardin Zogu I, Rrugen Asim Vokshi, rrugen Reshit Petrela dhe Bulevardin e Ri.

Cmimi: 600.000 euro 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën