Ambient tregtar 0-50 m2 Në Shitje Tirane

Dyqan per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane .

Ambienti pozicionohet ne katin e pare biznes
Në Shitje 424-40C 90.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane . Ambienti pozicionohet ne katin e pare biznes te nje pallati te ri . Dyqani ka  nje siperfaqe prej 32m2 dhe eshte i perbere nga nje hapesire dhome e cila ka nje ndarje qe sherben si holl per ...

Dyqan per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin perdhe te nje palla
Në Shitje 424-18X 68.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 21.60 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet.  Dyqani eshte i shtuar me ...

Garazh per shitje ne rrugen Kole Koci, prane Bulevardit Migjeni ne Yzberisht.
Ka nje siperfaqe
Në Shitje 224-63A 23.000 €

Garazh per shitje ne rrugen Kole Koci, prane Bulevardit Migjeni ne Yzberisht. Ka nje siperfaqe prej 24m2 dhe ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. Ka hyrje dhe dalje lehetesisht te aksesueshme. Zona eshte e zhvilluar, ka akses te lehte ne ...

Post parkimi + depo ne shitje ne rrugen Ibrahim Ndroqi ne Tirane
Pozicionohet ne katin -1 te nje pa
Në Shitje 224-47G 47.000 €

Post parkimi + depo ne shitje ne rrugen Ibrahim Ndroqi ne Tirane Pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri  Ofron siperfaqe totale 32.4m2 e ndare ne 18m2 garazh dhe 14m2 depo Mundesi per tu kthyer ne 2 poste parkimi ne varesi te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Karl Gega, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionua
Në Shitje 224-45Z 95.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Karl Gega, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe totale prej 42.25m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 24.19m2 organizohet ne ambient open space ...

Dyqan per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Në Shitje 224-42G 62.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ofron siperfaqe totale 40m2 dhe organizohet ne 1 ambient dhe 1 tualet  Ambienti ofron fasade xhami dhe mundesi reklamimi  Zone me akses ...

Dyqani per shitje buze rruges kryesore ne rrugen Siri Kodra ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe te nj
Në Shitje 224-18G 93.600 €

Dyqani per shitje buze rruges kryesore ne rrugen Siri Kodra ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues Dyqani ofron siperfaqe totale 26m2 dhe organizohet ne open space dhe 1 tualet  Mundesi per zyre marketingu, agjensi turistike ...

Ambient per shitje buze rruges kryesore ne zonen e Selvise ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 224-12G 93.600 €

Ambient per shitje buze rruges kryesore ne zonen e Selvise ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues Dyqani ofron siperfaqe totale 26m2 dhe organizohet ne open space dhe 1 tualet  Mundesi per zyre marketingu, agjensi turistike ...

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Reshit Petrela, buze unazes ne Tirane.
Pozicionohet ne kat
Në Shitje 124-18A 210.000 €

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Reshit Petrela, buze unazes ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe i ngritur vetem me pak shkalle, ne nje pallat te ri buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe prej 26.39m2 dhe organizohet ne nje ambient open ...

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin -1 n
Në Shitje 1023-38G 85.000 €

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin -1 ne nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe prej 35m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe 1 tualet. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ...

Dyqan ne shitje prane rruges Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Në Shitje 1118-12E 150.000 €

Dyqan ne shitje prane rruges Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 40 m2 e organizuar ne nje hapesire pune open space dhe nje tualet. Ofrohet bosh dhe ndodhet ne kushte shume te ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 523-57X 88.000 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 40 m2 te organizuar ne ambient open space qe ofron mundesi ndarjeje dhe nje tualet. Ambienti ...

Dyqan per shitje ne rrugen Tom Plezha ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi pallate
Në Shitje 1220-9V 51.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Tom Plezha ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi pallatesh. Ka nje siperfaqe prej 46.2 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. Ambienti ofrohet bosh dhe eshte mjaft i pershtatshem per ...

Ambient dyqani me qira prane kopshtit Botanik ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te
Në Shitje 322-40S 116.000 €

Ambient dyqani me qira prane kopshtit Botanik ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 32.5 m2 dhe lartesi 4 m. Organizohet ne 1 ambient dhe 1 tualet. . Fasada e xhamit ofron mundesi te mire ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Agon, ne Kashar, Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri
Në Shitje 918-38E 30.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Agon, ne Kashar, Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri banimi. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 24.5 m2 qe eshte openspace dhe perfshin nje tualet. Ofrohet bosh. Ndodhet ne kushte shume te ...

Jepet dyqan per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati t
Në Shitje 220-4S 55.000 €

Jepet dyqan per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge. Ka  nje siperfaqe prej 39 m2 i cili organizohet ne ambient te hapur me nje tualet. Dyqani ofrohet bosh ne kushte shume te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi prane Sheshit Willson ne Tirane.
Pozicionet ne katin 0 te
Në Shitje 621-27V 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi prane Sheshit Willson ne Tirane. Pozicionet ne katin 0 te nje pallati te ri, ne nje zone mjaft te njohur per biznes. Siperfaqja e dyqanit eshte 38.8 m2 duke u organizuar ne 1 ambient dhe tualet. Ambienti ...

Ambient biznesi ne shitje prane Qendres ne Tirane.

Eshte i pozicionuar ne katin -1 te nje pallati
Në Shitje 323-29G 100.000 €

Ambient biznesi ne shitje prane Qendres ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin -1 te nje pallati te ri dhe eshte pjese e nje qendre biznesi. Ofron nje siperfaqe prej 30 m2 te organizuar ne dy ambiente open space me mundesi organizimi sipas ...

Ambient biznesi ne shitje afer Shkolles se Bashkuar ne rrugen kryesore.
Ambienti eshte pjese e nje
Në Shitje 123-1R 129.000 €

Ambient biznesi ne shitje afer Shkolles se Bashkuar ne rrugen kryesore. Ambienti eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozicionohet ne katin perdhe te nderteses. Organizohet ne 1 ambient open space me siperfaqe te brendshme 43 m2. Eshte e ...

Post parkimi ne shitje tek Rezidenca Mirabella.

Me siperfaqe prej 25 m2.

Zona lidhet shpe
Në Shitje 1222-73V 15.750 €

Post parkimi ne shitje tek Rezidenca Mirabella. Me siperfaqe prej 25 m2. Zona lidhet shpejt me Oxhakun , Porcelanin , Xhamllikun , Unaza e Vogel , Spitalin Nene Tereza .   Cmimi : 630 euro/ ...

Ambient biznesi per shitje tek Rruga Kongresi i Manastirit.
Me nje siperfaqe prej 24 m2 . Pozi
Në Shitje 1222-71V 115.000 €

Ambient biznesi per shitje tek Rruga Kongresi i Manastirit. Me nje siperfaqe prej 24 m2 . Pozicionimi eshte buze rruges kryesore. Zone qe po merr nje zhvillim shume te shpejte , me mundesi shume te mira reklamimi. Cmimi : 4800 euro / ...

Dyqan ne shitje afer Sheshit Willson ne nje zone me aktivitet te larte.
Dyqani pozicionohet ne
Në Shitje 1222-28R 180.000 €

Dyqan ne shitje afer Sheshit Willson ne nje zone me aktivitet te larte. Dyqani pozicionohet ne nje nga rruget lidhese me rrugen Sami Frasheri dhe ka fasade me pamje ne rrugen kryesore duke mundesuar keshtu nje reklamim shume te mire. Ambjenti ka ...

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati
Në Shitje 1022-1G 55.000 €

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 32 m2 te organizaur ne ambient open space dhe nje tualet. Ambienti ofrohet bosh dhe ne gjendje te ...

Ambient dyqani ne shitje prane rruges Skender Luarasi ne Tirane. 
Ndodhet ne katin perdhe te n
Në Shitje 122-38V 93.000 €

Ambient dyqani ne shitje prane rruges Skender Luarasi ne Tirane.  Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe te brendshme prej 37 m2 dhe nje depo te vogel prej 4 m2.  Dyqani organizohet ne nje ambient dhe tualet, ka ...

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te n
Në Shitje 1021-38N 62.000 €

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Pallatit me Shigjeta. Siperfaqja totale prej 46 m2 perfshin ambient per servis makinash, nje zyre te vogel dhe nje ...

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Kavajes.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri b
Në Shitje 322-13V 108.750 €

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge. Siperfaqe e brendshme prej 43.5 m2 e organizuar ne nje hapesire dhe tualet. Ambienti eshte i investuar, shtruar me parket dhe ne gjendje ...

Ambient lokali per shitje ne rrugen Bedri Karapici ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 1221-44S 150.000 €

Ambient lokali per shitje ne rrugen Bedri Karapici ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri te pozicionuar prane Spitalit Amerikan 3. Me nje siperfaqe totale prej 50 m2 ndahet ne nje hapesire dhe 2 tualete. Ambienti ofrohet i ...

Dyqan per shitje ne rrugen Sulejman Pasha prane qendres se Tiranes, ne Tirane.

Ndodhet ne katin g
Në Shitje 119-2S 65.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Sulejman Pasha prane qendres se Tiranes, ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem perdhe te nje pallati te ri. Ofron siperfaqe totale 47 m2 e organizuar ne ambient te hapur me nje tualet. Dyqani qe nga viti 2000 e ne vazhdim ...

Dyqan per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri.&nb
Në Shitje 821-43V 45.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 37.5 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur dhe banjo.  Dyqani eshte i rinovuar dhe i pershtatshem per aktivitete te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume p
Në Shitje 821-18F 360.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume prane qendres, me vendndodhje ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe me te populluara te Tiranes. Siperfaqja e dyqanit eshte 30 m2 dhe 50 m2 te cilat ...

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Siperfaqja eshte 42 m2 dhe pozicion
Në Shitje 821-15F 35.000 €

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Siperfaqja eshte 42 m2 dhe pozicionohet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri. Ndodhet buze rruge kryesore dhe eshte lehtesisht te aksesueshme. Mund te perdoret per aktivitete si per ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane.

Ndodhet nje katin perdhe te nje pal
Në Shitje 720-33V 80.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet nje katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 50 m2 te organizur ne dy ambiente, tualet, korridor dhe ballkon. Ambienti eshte i rikonstruktuar kohet e ...

Dyqan për shitje në rrugën Fadil Rada në katin e parë të një nd&e
Në Shitje 1120-2i 70.000 €

Dyqan për shitje në rrugën Fadil Rada në katin e parë të një ndërtese. Hapësira e kësaj zone tregtare është 35m2 me një dhomë të madhe, paradhomë dhe banjo dhe ofrohet e ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te
Në Shitje 820-2D 60.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 37 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet. Eshte shume i pershtatshem per mini-market, zyre, ...

Dyqan per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Në Shitje 720-12D 75.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 21 m2 te organizuar ne nje ambient dhe nje tualet. Ofrohet bosh dhe ne gjendje shume te mire. Momentalisht eshte I dhene me ...

Dyqan per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 520-30D 55.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 50 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe tualet. Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si market, parukeri ...