Ambient dyqani per shitje prane Gardes ne Tirane

ID TRS-422-33V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1.006.500 Euro
Sipërfaqe m2 335.5 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Lidhja e Prizrenit

Ambient dyqani per shitje prane Sheshit Nene Tereza ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 335.5 m2 te organizuar ne 3 ambiente dhe tualet.

Dyqani eshte mjaft i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si palester, supermarket, ambient zyrash etj.

Fasada e xhamit ofron mundesi te mira reklamimi.

Aktualisht i dhene me qira

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore dhe te njohur.

Ka akses direkt ne rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Dora Distria dhe prane Sheshit Nene Tereza dhe Liqenit Artificial.

Dyqani i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 3000 Euro/ M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën