Ambient tregtar 200+ m2 Në Shitje Tirane

Ambient dyqani per shitje prane Sheshit Nene Tereza ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 422-33V 1.006.500 €

Ambient dyqani per shitje prane Sheshit Nene Tereza ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 335.5 m2 te organizuar ne 3 ambiente dhe tualet. Dyqani eshte mjaft i pershtatshem per shumellojshmeri ...

Hotel-Restorant  per shitje prane rruges Asim Vokshi.
Siperfaqja totale e ndertimit te objekti
Në Shitje 423-22X 1.100.000 €

Hotel-Restorant  per shitje prane rruges Asim Vokshi. Siperfaqja totale e ndertimit te objektit eshte 241m2 dhe siperfaqja totale e truallit 78m2. Ndertesa ndahet ne 3 kate. Kati I pare ofron ambjent bar restorant dhe zonen e recepsionit. Kati I ...

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Sotir Caci ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin p
Në Shitje 223-32R 57.000 €

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Sotir Caci ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 310 m2 te organiozuar ne nje hapsire open space. E gjithe njesia eshte e shtuar me ...


Ambient biznesi per shitje  ne zonen e Selites ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 255 m
Në Shitje 123-21V 408.000 €

Ambient biznesi per shitje  ne zonen e Selites ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 , dhe siperfaqe e shfrytezueshme prej 235 m2 Ambjenti eshte pjese e nje pallati te ri dhe  pozicionohet ne katin perdhe te tij. Eshte i ...

Ambient biznesi per shitje tek Pazari I Ri ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 214 m2 . Pozicionimi es
Në Shitje 1222-74V 642.000 €

Ambient biznesi per shitje tek Pazari I Ri ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 214 m2 . Pozicionimi eshte buze rruges kryesore. Zone qe po merr nje zhvillim shume te shpejte , me mundesi shume te mira reklamimi. Mundesi shume e mire investimi per ...

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu, ne Tirane.
Ambienti eshte pjese e nje pallati te
Në Shitje 1222-69R 850.000 €

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu, ne Tirane. Ambienti eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozicionohet ne katin 0 te nderteses. Organizohet ne 2 ambiente open space me siperfaqe te brendshme eshte 472 m2. Ambienti mund te ndahet ...

Magazine dhe Toke per shitje ne Mezez. 
Ndodhet shume prane rruges dytesore te autostrades Tir
Në Shitje 1222-50V 850.000 €

Magazine dhe Toke per shitje ne Mezez.  Ndodhet shume prane rruges dytesore te autostrades Tirane-Durres. Ka nje siperfaqe trualli prej 2500 m2 dhe siperfaqe ndertese 1800 m2 qe eshte e ndare ne kati -1 dhe kati 0. Magazina eshte e ndare ne 4 ...


Shitet ambient biznesi/zyre ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.
Zyra eshte pjese e nje pallati t
Në Shitje 1222-10R 554.300 €

Shitet ambient biznesi/zyre ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane. Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozicionohet ne katin 0 te nderteses. Organizohet ne 1 ambient open space dhe 2 tualete, ku siperfaqja e brendshme eshte 241 m2. Hapesira ...

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 0 dhe e ng
Në Shitje 1122-54V 606.000 €

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin 0 dhe e ngritur me disa shkalle, ne nje godine 3 kateshe buze rruge.  Ka nje siperfaqe totale prej 202.5 m2 dhe eshte e organizuar ne: Nje ambient recepsioni ...

Toke me  ndertese dy kateshe per shitje ne rrugen e aeroportit ne Tirane.

Siperfaqja e trual
Në Shitje 520-18D 1.200.000 €

Toke me  ndertese dy kateshe per shitje ne rrugen e aeroportit ne Tirane. Siperfaqja e truallit eshte  3500 m2 dhe siperfaqja e ndertimit 260 m2 e ndare ne dy kate. Mund te perdoret per biznese te ndryshme si hotel, bar-restorant ...

Fabrike produktesh bujqesore per shitje prane autostrades Tirane-Durres.
Biznesi është i
Në Shitje 622-29V ... €

Fabrike produktesh bujqesore per shitje prane autostrades Tirane-Durres. Biznesi është i vendosur ne një ndërtese te përbëre nga 4(kater) ambiente ne nje siperfaqe toke prej 4953m2 dhe siperfaqe ndertimi ...

Ambient biznesi dhe truall per shitje buze Bulevardit Blu ne Kamez.

Ka nje siperfaqe trualli prej
Në Shitje 522-45V 500.000 €

Ambient biznesi dhe truall per shitje buze Bulevardit Blu ne Kamez. Ka nje siperfaqe trualli prej 458.2 m2 dhe siperfaqe ndertese prej 111.8 m2. Ndertesa organizohet ne nje ambient te madh open space dhe 3 tualete. Mundesi shume e mire ...

Fabrike prodhimi kozmetike dhe toke per shitje prane QTU ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 34
Në Shitje 522-11V 2.000.000 €

Fabrike prodhimi kozmetike dhe toke per shitje prane QTU ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 3400 m2 nga ku 3000 m2 truall dhe siperfaqe totale ndertimi prej 3600 m2. Fabrika eshte ne gjendje pune dhe me xhiro mjaft te larte. Toka dhe magazina ...

Objekt per shitje ne qytetin e  TIranes.
Ndodhet ne rrugen Pandeli Evangjeli prane Ambasades R
Në Shitje 422-28S 3.000.000 €

Objekt per shitje ne qytetin e  TIranes. Ndodhet ne rrugen Pandeli Evangjeli prane Ambasades Rumune. Eshte I ndertuar me nje cilesi te larte ndertimi. Rezidenca perbehet nga 4 kate banimi dhe 1 kat i nendheshem.  Ka nje siperfaqje faktike ...

Godine tre-kateshe ne shitje ne rrugen Shkoze-Lanabregas ne Tirane.
Ndertesa ka nje siperfaqe trual
Në Shitje 122-15N 450.000 €

Godine tre-kateshe ne shitje ne rrugen Shkoze-Lanabregas ne Tirane. Ndertesa ka nje siperfaqe trualli prej 410 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 1200 m2. Ndahet ne tre kate ku secili kat ka nje lartesi prej 4 metrash dhe organizohen si me poshte: Kat I ...

Ndertese 2 kateshe per biznes per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Siperfaqja totale e godi
Në Shitje 1121-11N 380.000 €

Ndertese 2 kateshe per biznes per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Siperfaqja totale e godines eshte 240 m2 dhe organizohet si me poshte: Kati -1 ka nje hapesire te vetme me siperfaqe 80 m2. Kati 1 orgaziohet ne nje ambient open space dhe ...

Ambient biznesi per shitje tek Bulevardi Blu ne zonen e Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne nje palla
Në Shitje 721-25V 316.500 €

Ambient biznesi per shitje tek Bulevardi Blu ne zonen e Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri buze rruge ne kat te pare. I gjithe ambienti organizohet ne nje hapesire open space, depo dhe 2 tualete te cilat perfshihen ne nje siperfaqe ...

Ndertese 3-kateshe per shitje prane Aeroportit te Rinasit ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli pre
Në Shitje 221-25V 350.000 €

Ndertese 3-kateshe per shitje prane Aeroportit te Rinasit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 670 m2 nga keto 189.8 siperfaqe ndertimi. Ndertesa ka nje siperfaqe totale prej 761 m2 dhe ndahet ne 3 kate dhe bodrum. E pershtatshme per ...

Zyre per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
D
Në Shitje 320-12S 1.200.000 €

Zyre per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 547 m2 e cila organizohet ne 3 ambiente te ndara open space me 3 tualete. Ambienti ka nje strukture te rregullt dhe ...

Zyre per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
A
Në Shitje 320-8S 802.000 €

Zyre per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 419 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 382 m2 i cili organizohet ne ambient te hapur me 3 tualete. Zyra ka dy hyrje ...


Ndertese 4 kateshe per shitje ne rrugen Zenel Bastari ne Tirane.
Objekti ka nje siperfaqe totale
Në Shitje 120-25S 1.155.000 €

Ndertese 4 kateshe per shitje ne rrugen Zenel Bastari ne Tirane. Objekti ka nje siperfaqe totale trualli prej 417 m2, siperfaqe totale ndertimi prej 1650 m2 dhe lartesi prej 4 metra e cila organizohet ne 4 kate si meposhte: Te gjitha katet jane ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe parcele prej
Në Shitje 1219-65T 1.700.000 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe parcele prej 522 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 1177 m2. Organizohet ne 3 kate te ndara respektivisht: -Kati i pare: ambient i hapur, 2 tualete, verande. -Kati i ...

Dyqan per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pall
Në Shitje 1119-21L 1.284.000 €

Dyqan per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 366.91 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 317.2 m2 te organizuar ne nje ambient open ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane
Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane
Ambi
Në Shitje 319-23T 170.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje vile 2 kateshe. Dyqani ofron nje siperfaqe te jashtme prej 270 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 210 m2 te ...

Dyqan per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, b
Në Shitje 219-30L 530.440 €

Dyqan per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 265.22 m2 te organizuar ne nje ambient open space. Dyqani ka hyrje individuale nga pallati nepermjet ...

Lokal ne shitje ne rrugen Mustafa Qosja, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe
Në Shitje 1118-45E 808.500 €

Lokal ne shitje ne rrugen Mustafa Qosja, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 231 m2 dhe perfshin nje ambient te perbashket, nje zyre personale, nje qilar dhe 2 tualete. Ofrohet i ...

Dyqan per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane.
Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe poz
Në Shitje 1018-68L 300.000 €

Dyqan per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozicionohet buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 240 m2 i organizuar ne hapesire open space se bashku me dy tualete brenda.  Kjo prone eshte ...

Hotel dhe bar restorant per shitje ne qender te Tiranes. Ofrohet e gjitha ne gjendje pune dhe me nje
Në Shitje 418-63a 2.400.000 €

Hotel dhe bar restorant per shitje ne qender te Tiranes. Ofrohet e gjitha ne gjendje pune dhe me nje arredim modern te cdo ambienti. Ka nje siperfaqe totale prej 1135 m2 ku ben pjese bari restoranti, piceria,  holli ,recepsioni hoteli , salla e ...

Dyqan per shitje prane kompleksit Grand ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 1217-20R 277.000 €

Dyqan per shitje prane kompleksit Grand ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen Todi Shkurti. Siperfaqja totale eshte 304 m2. Ambienti ofrohet bosh. Siperfaqja e brendshme eshte 277 m2 dhe perfshin nje ambient ...

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pall
Në Shitje 1217-15R 364.000 €

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen Beqir Luga.  Ka nje siperfaqe totale prej 220 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 202 m2 te organizuar ne nje ambient te ...

Dyqani eshte shume prane rruges Fortuzi ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane.

Godina eshte 1 kateshe
Në Shitje 617-13K 400.000 €

Dyqani eshte shume prane rruges Fortuzi ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane. Godina eshte 1 kateshe dhe ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe oborr prej 111m2.  Ambienti eshte ndertim i ri; ka 3 ndarje me gips ne brendesi qe mund te organizohen ...

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Prona ndodhet ne nje pallat te ri ne
Në Shitje 916-23K 3.800.000 €

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Prona ndodhet ne nje pallat te ri ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Ka nje hapesire prej 1285 m2 te shperndara ne 3 kate ku: Kati i pare nentoke ka 450 m2 qe momentalisht ...

Dyqan per shitje prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje palla
Në Shitje 816-50b 700.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, ne krah te Spitalit te Femijeve. Ka siperfaqe prej 236 m2 se bashku me dy tualete brenda. Njeri ambient ka siperfaqe prej 200 m2 dhe lartesi ...

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane.
Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompl
Në Shitje 216-11b 345.000 €

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane. Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh buze rruge kryesore. Njera pjese e kompleksit ka perfunduar ndersa pjesa tjeter e saj pritet te mbaroje ne qershor 2016. Dyqanet kane ...

Bar, piceri dhe lodra per femije per shitje prane rruges Eshref Frasheri ne Tirane.
Ambjenti pozici
Në Shitje 915-54b 600.000 €

Bar, piceri dhe lodra per femije per shitje prane rruges Eshref Frasheri ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne katin e dyte dhe te trete ngjitur me nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore. Lokali ka siperfaqe prej 465 m2 bar e lodra per femije, 65 ...

Bar kafe moderne per shitje ne rrugen Ali Baushi ne Tirane.
Lokali pozicionohet ne katin e 1-re ne
Në Shitje 715-6b 640.000 €

Bar kafe moderne per shitje ne rrugen Ali Baushi ne Tirane. Lokali pozicionohet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 320 m2 me 2 hyrje – dalje nga rruga kryesore dhe nga spitalet. Brenda perfshihen ambjent per bar, ...