Ambient per zyra me qera ne rrugen Bardhyl ne Tirane, (TRR-318-36d)

ID TRR-318-36
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 230 m2
Shperndarja 1
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Zyre me qera ne rrugen Bardhyl ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapondertuar.

Ka nje siperfaqe prej 230 m2 e organizuar ne open space.

Zyra ofrohet e pamobiluar dhe e pershtshme per lloje te ndryshme aktivitetesh si call center, zyre programimi, etj.

Ambienti ju orfon mundesi te mira reklamimi pasi ndodhet shume afer rruge kryesore.

Zona eshte e zhvilluar, e njohur dhe ka akses te lehte ne zonen e Brrylit, rrugen Hoxha Tahsim, rrugen Kongresi i Manastirit etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Mundesi parkimi ne katin -1 dhe  - 2 te pallatit me pagese ekstra.

 

Cmimi 1700 Euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane.
Zyra ka nje hapesire prej 450 m2 te shperndare ne 3
Me Qira 1216-17K 1800 €

Zyre me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Zyra ka nje hapesire prej 450 m2 te shperndare ne 3 kate ku; Kati i ...

Zyre me qera ne zonen e Maminasit ne Durres.
Zyrat kane nje siperfaqe prej 900 m2 te organizuara ne
Me Qira DRS-719-2L 1800 €

Zyre me qera ne zonen e Maminasit ne Durres. Zyrat kane nje siperfaqe prej 900 m2 te organizuara ne 3 ...

Ambient me qera per zyra ne Kompleksin Delijorgji ne rrugen e Kavajes, ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 918-18E 1800 €

Ambient me qera per zyra ne Kompleksin Delijorgji ne rrugen e Kavajes, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...