Ambient per zyra me qera prane qendres Kristal ne Tirane

ID TRR-422-25S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 220 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Komuna e Parisit

Zyre me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe prej 220 m2 e organizuar ne 2 hapesira te medha, 2 hapesira me te vogla, kuzhine, dhome serveri, dhome akustike, dhome te vogel dhe 2 tualete.
Zyra ofrohet e pamobiluar dhe e pershtshme per lloje te ndryshme aktivitetesh si call center, zyre programimi, etj.
Ambienti ju ofron mundesi te mira reklamimi pasi ndodhet ne rruge kryesore.
Zyra eshte e pajisur me kondicioner per ngrohje-ftohje te gjithe ambientit.
Zona eshte e zhvilluar, e njohur dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan, liqenin artificial, kopshtin botanik etj.

Cmimi: 2000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane

Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2
Me Qira 1120-9i 1860 €

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2 me pamje te hapur ...

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje q
Me Qira 617-9K 1900 €

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje qendre biznesi. Ka ...

Zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 122-31N 2080 €

Zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 716-11K 1900 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...