Ambient tregtar me qira ne Autostraden Tirane -Durres

ID TRR-1020-57i
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € .
Sipërfaqe m2 7765
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Industriale

Ambient tregtar me qira afer QTU buze rruges dytesore Tirane-Durres
Objekti  ze nje hapesire prej 1805 m2 ne 4360 m2 truall.
 Siperfaqja e ndertimit mbi toke eshte 7765 m2 e ndare ne 5 kate.Lartesia e objektit nga toka eshte 21.5m. Ne pjesen e jashtme ke rreth 335 m2 parkim  (95 vende parkimi)  dhe 984 m2 gjelberim.
Nentoka eshte e zhvilluar ne 2 kate parkim me nje siperfaqe totale prej 4980 m2.
Kati i pare nentoke ka ndricim natyral dhe mund te perdoret edhe per dicka tjeter pervec parkimit.
Perparesia qe  ofrohet eshte se  Kompania e cila mund ta marre me qira objektin do te kete mundesi te bej ndarjet e brendshme, kondicionimet dhe rifiniturat sipas kerkesave qe do te kene. Kjo, perkthehet ne nje ulje te konsiderueshme te investimit fillestar.
Godina ka ne brendesi projektin per 4 ashensore, 2 ashensore mallrash dhe 2 ashensore njerezish.
Lartesia e kateve te objektit eshte nga 2.7 m deri ne 3.2m.Ngrohja ,ftohja dhe aspirimi do behen nga nje sistem aspirimi dhe chiller per te gjitha ambientet.Ne cdo kat ka nga 8 tualete .
Tarraca e objektit poashtu eshte e shfrytezueshme sipas nevojes dhe kerkeses se klientit.
Vendnodhja eshte mese e favorshme per cdo lloj aktiviteti , pasi ndodhet buze rruges dhe patjeter shume I lehte per tu spikatur.
Nje detaj tejet I rendesishem per tu permendur eshte se objekti megjithese eshte Akoma ne perfundim e siper , ne momentin qe klienti e perzgjedh, cdo punim mbyllet ne kohe record dhe sipas deshires se klientit per pjesen e ndarjeve te brendshme .
Ka akses direkt ne rrugen kryesore Autostraden Tirane-Durres dhe dytsoren Rruga Industriale.
Cmimi sipas kerkeses
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Dhaskal Todri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te r
Me Qira 916-17K 120 €

Dyqan me qera ne rrugen Dhaskal Todri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne nje nga zonat ...