Ambient tregtar me qira ne rrugen 5 Maji, ne Tirane

ID TRR-922-17Z
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 5000
Sipërfaqe m2 235
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 5 Maji

Ambient biznesi me qira prane qendres Esmerald rne rugen 5 Maji, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0 dhe ka nje siperfaqe totale 235 m2 e organizuar ne open space me fasade xhami dhe qe eshte e pozicionuar ne pjesen hyrese te qendres tregtare.
Gjithashtu ka dalje ne verand e cila eshte pjese e ambientit, 
Ambienti eshte pjese e nje godine e cila eshte godine banimi, dhe sherbimi me arkitekture bashkohore dhe ekologjike e konsideruar si qendra me e re dhe me moderne ne Tirane.
Gjithashtu godina ka fasade te ventiluar, izolim termik dhe akustik.
Eshte e pozicionuar ne kendin me te pershtatshem per te ushtruar aktivitete te ndryshme si njesi tregtimi, bar-kafe, pasticeri etj.
Ambienti ka nje lartesi 5m, gjeresi 16.5m dhe gjatesi 13.5m.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Dibres, Rrugen Ferit Xhajko etj.

Cmimi 5000 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën