Ambient tregtar me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

ID TRR-1219-66T
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 7000
Sipërfaqe m2 1177
Tualete 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Ambient tregtar me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe trualli prej 522 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 1177 m2 e cila organizohet ne 3 kate ku secili kat ndahet ne:
-Kati i pare: ambient i hapur, 2 tualete dhe verande.
-Kati i dyte: ambient i hapur, 2 tualete dhe verande.
-Kati i trete: ambient i hapur dhe 2 tualete.
Vila ofrohet e pamobiluar dhe eshte ne kushte mjaft te mira.
Pjesa ballore e saj eshte e rrethuar nga vetrate xhami ne te gjitha katet e cila ofron mundesira te mira reklamimi.
Vila eshte mjaft e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: call center, organizata, ambasada etj.
Me nje orientim drejt jugut kjo prone eshte e mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites ne te gjitha ambientet e saj.
Prona ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe te preferuar nga vendasit dhe te huaj.
Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, Ambasaden Amerikane, rrugen Ali Visha, rrugen Arben Broci etj


Cmimi: 7000 Euro / muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën