Ambient tregtar me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

ID TRR-424-44C
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 500
Sipërfaqe m2 130
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa rruga Pjeter Budi

Dyqan per qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane .

Ambienti pozicionohet ne katin e pare biznes te nje ndertese .

Ambienti ka nje siperfaqe prej 130m2 dhe eshte i perbere nga nje dhome me hapsire te madhe, dy tualate ,nje depo dhe nje verande.

Ngrohja dhe ftohja e hapesires behet nepermjet sistemit te kondicionimit .

Orientimi i dyqanit eshte kryesisht jugperendimor duke bere keshtu te mundur ngrohjen dhe ndricimin natyral gjate dites.

Dyqani   mund te sherbeje per  shumellojshmeri biznesi si zyre marketingu, klinike dentare,  qender kursesh, zyra projektimi etj.

Zona ka akses te shpejte me rrugen e Elbasanit ,rrugen Mihal Grameno dhe zonen e Qytet Studentit.

 Cmimi :500 euro/muaj

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Me Qira 518-16d 600 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Ambjetn zyre me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te
Me Qira 713-59 400 €

Ambjetn zyre me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, ...

Dyqan me qera ne rrugen Jata ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges k
Me Qira 316-15b 370 €

Dyqan me qera ne rrugen Jata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Dyqani ka ...

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te r
Me Qira 1016-31K 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qira ne rrugen Metrush Luli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin gjysem perdhe te nje vile.
Me Qira 120-39S 400 €

Dyqan me qira ne rrugen Metrush Luli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin gjysem perdhe te nje vile. Struktura e ...

Dyqan me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 619-16T 600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges ...

Dyqan me qera te kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.

Pozicionoh
Me Qira 816-9b 407 €

Dyqan me qera te kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ...

Dyqan per qira ne rrugen Kont Leopold Bertold, ne zonen e Brrylit, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozi
Me Qira 123-43Z 620 €

Dyqan per qira ne rrugen Kont Leopold Bertold, ne zonen e Brrylit, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e ...