Ambient tregtar 100-200 m2 Me Qira Tirane

Ambient tregtar me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje p
Me Qira 223-19G 1700 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne rruge kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 140 m2 te shperndare ne dy ambiente te ndara. Ambient i pare ka nje siperfaqe prej 100 m2 te ...

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes.

Dyqani ndodhet ne katin gjysme te nendheshem te nje palla
Me Qira 118-24R 800 €

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes. Dyqani ndodhet ne katin gjysme te nendheshem te nje pallati te ri ne rrugen Kajo Karafili. SIperfaqja totale prej 154 m2 eshte e organizuar ne ambient te hapur dhe nje tualet. Ambienti lejon mundesi te ...

Dyqan me qira ne rrugen Xhanfize Keko ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.
Ambienti eshte i  organ
Me Qira 124-36Z 970 €

Dyqan me qira ne rrugen Xhanfize Keko ne zonen e Xhamllikut ne Tirane. Ambienti eshte i  organizuar ne dupleks, ku kati i pare ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe kati i dyte prej 20m2, ne total ambienti ka siperfaqe 100m2. Eshte e organizuar ne 2 ...

Ambient dyqani me qira prane Shkolles se Baletit ne Tirane. 
Ndodhet ne katin -1 te nje pallat
Me Qira 1221-30V 500 €

Ambient dyqani me qira prane Shkolles se Baletit ne Tirane.  Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 150 m2 te ndare ne forme dupleksi.   Organizohet ne 3 ambiente, tualet dhe magazine.  Zyra eshte e ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 5-k
Me Qira 122-46V 1200 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 5-kateshe.  Ka nje siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne 1 ambient te madh te hapur, nje depo dhe tre tualete.  Dyqani ndodhet buze rruge dhe me ...

Ambient tregtar me qira  prane rruges se Kosovare, ne rrugen Margarita Tutulani.
Pozicionohet
Me Qira 823-56R 2500 €

Ambient tregtar me qira  prane rruges se Kosovare, ne rrugen Margarita Tutulani. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter.  Ka nje siperfaqe totale prej 125 m2 te organizuar ne nje hapesire open space.  Dyqani momentalisht ...

Dyqan  me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 720-13V 1000 €

Dyqan  me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges. Dyqani ka nje siperfaqe prej 124 m2 te ndara ne 70 m2 kati i pare dhe 54 m2 kati i dyte. Organizohet ne 2 ambjente open space dhe nje ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Loni Ligori prane Viles L ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te n
Me Qira 823-27R 600 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Loni Ligori prane Viles L ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe totale prej 135 m2. Eshte i organizuar ne 2 ambiente open space dhe 2 tualete. Ofrohet i pamobiluar dhe ne gjendje ...

Dyqan me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e -1 te nje pallati te
Me Qira 419-77T 1000 €

Dyqan me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e -1 te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 116 m2 te organizuar ne: ambient te hapur dhe tualet . Pjesa ballore e ...

Dyqan me qera ne Rrugen Albanopoli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin gjysem nentoke  buze rru
Me Qira 322-38N 650 €

Dyqan me qera ne Rrugen Albanopoli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin gjysem nentoke  buze rruges kryesore. Hapesira ofrohet e pamobiluar dhe ka nje siperfaqe totale prej 160 m2 te organizuar ne: 1 ambient te hapur dhe 1 tualet.  Eshte nje ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin perdhe te nje
Me Qira 223-39G 1000 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne dy ambiente pune te ndara dhe dy tualete. Ambienti eshte ...

Dyqan me qira ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 220-13H 1000 €

Dyqan me qira ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge. Dyqani ka nje siperfaqe prej 146 m2, ofrohet bosh ne kushte shume te mira, ambient i hapur dhe nje tualet. Ambient eshte i shtruar i ...

Ambient biznesi me qira ne rrugen Vorpset shume prane qendres ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin
Me Qira 222-19N 1000 €

Ambient biznesi me qira ne rrugen Vorpset shume prane qendres ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te pozicionuar afer rruges kryesore. Kjo zone njihet si zona me e pelqyer per zhvillim biznesi dhe aksesi ne rruge te ...

Ambjent biznesi per qira ne rrugen Llazi Miho, ne zonen e Kombinatit, Tirane.
Ambjenti eshte i pozi
Me Qira 822-2Z 700 €

Ambjent biznesi per qira ne rrugen Llazi Miho, ne zonen e Kombinatit, Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje ndertese ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe 115m2 te organizuar ne ambjent open space dhe nje tualet. Vetrata e xhamit ...

Dyqan me qera ne rrugen Rexhep Pinari, prane Selites ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pall
Me Qira 722-11G 500 €

Dyqan me qera ne rrugen Rexhep Pinari, prane Selites ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me fasade xhami dhe mundesi shume te mira reklamimi. Ka nje siperfaqe prej 113.7 m2 dhe eshte i organizuar ne open space dhe nje tualet. ...

Dyqan me qera prane qendres se Tiranes.

Me nje siperfaqe totale prej 120m2 ofron 2 ambiente te ve
Me Qira 517-32L 2500 €

Dyqan me qera prane qendres se Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 120m2 ofron 2 ambiente te vecuara qe komunikojne me shkalle te brendshme dhe tualet. Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshem te nje pallati ekzistues, buze rruge ...

Vile 3 kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 189 m2 dhe
Me Qira 622-9U 850 €

Vile 3 kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 189 m2 dhe siperfaqe trualli prej 79 m2. Organizohet ne tre kate si me poshte: Kati perdhe ofron nje ambjent te madh open space qe mund te perdoret per funksion ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kat
Me Qira 219-17S 550 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe. Ka nje siperfaqe totale prej 126 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur. Ambienti ofron nje banak, 1 dhome e cila sherben si zyre, 2 depo dhe ...

Lokal me qira prane Condor Center ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te po
Me Qira 522-22S 2000 €

Lokal me qira prane Condor Center ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te pozicionuar prane rruges se Kavajes. Kjo zone eshte shume e pelqyer per zhvillim biznesi. Siperfaqja 134 m2 eshte e ndare ne nje hapesire te madhe dhe 2 ...

Ambient dyqani me qira prane rruges 4 Deshmoret ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje vile tre
Me Qira 222-16N 700 €

Ambient dyqani me qira prane rruges 4 Deshmoret ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje vile tre kateshe, buze rruges kryesore.  Ka nje siperfaqe prej 105 m2 dhe nje lartesi prej 3 m.   Organizohet ne 1 ambient, 1 depo e vogel dhe 1 ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Eduart Lir ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje nder
Me Qira 122-26N 3000 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Eduart Lir ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese nje-kateshe buze rruges kryesore. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 150 m2 e brendshme dhe 150 m2 verande, i shperndare ne 1 ambiente te vetem dhe ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 0 te nje pallati te ri.
Me Qira 1221-39N 1000 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e cila organizohet ne 2 hapesira dhe nje tualet.  Ofrohet e pamobiluar dhe e shtruar me pllaka. Eshte e pozicionuar ne ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Dyqan pozicionohet ne katin perdhe te nje nd
Me Qira 1221-26N 1500 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Dyqan pozicionohet ne katin perdhe te nje ndertese 1-katshe, e vendosur ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 te organizuara ne nje hapesire dhe nje tualet. Ambienti eshte i ...

Dyqan me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje ndertese 2 katshe ne rruge kr
Me Qira 1221-10N 1500 €

Dyqan me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje ndertese 2 katshe ne rruge kryesore. Ambienti eshte i pershtatshem per shume biznese dhe ambjente tregtare, ka dalje ne dy anet kryesore dhe eshte i ekspozuar me xham. Siperfaqja e ...

Dyqan me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vj
Me Qira 120-37H 1200 €

Dyqan me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruges kryesore. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 i ndare ne 3 ambiente dhe nje tualet. Mundesia per reklamim ofrohet nga pozicioni ...

Vile me qira prane rruges Lord Bajron ne Tirane. 
Vila ka nje siperfaqe totale prej 200 m2 dhe
Me Qira 921-10V 455 €

Vile me qira prane rruges Lord Bajron ne Tirane.  Vila ka nje siperfaqe totale prej 200 m2 dhe ndahet ne 2 kate te cilat organizohen si me poshte: Kati i pare ka ne nje ambient dyqani, oborr dhe korridor.  Kati i dyte organizohet ne 3 ...

Ambient biznesi me qira prane City Park ne Tirane.
Hapesirat ndodhen ne katin e pare dhe ne katin e
Me Qira 821-11F 180 €

Ambient biznesi me qira prane City Park ne Tirane. Hapesirat ndodhen ne katin e pare dhe ne katin e trete te nje ndertese 3-kateshe ne zonen e Kasharit dhe mund secila prej siperfaqeve me poshte mund te jepen me qira te ndara. Ambientet ne katin e pare ...

Dyqan me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
I ndodhur buze rruge, ambienti pozicionohet ne kati
Me Qira 621-20V 1000 €

Dyqan me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. I ndodhur buze rruge, ambienti pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje ambient open space dhe 1 tualet, e gjitha me siperfaqe prej 100m2. Ofrohet i ...

Ambient dyqani per qira prane Bulevardit Zhan Dark ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje
Me Qira 421-13V 2000 €

Ambient dyqani per qira prane Bulevardit Zhan Dark ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te sapo perfunduar. Ka nje siperfaqe prej 117 m2 te organizuar ne nje ambient te madh open space. Dyqani eshte i painvestuar dhe mund te ...

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te
Me Qira 117-50L 1600 €

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 111 m2 dhe verande 130m2. Kjo prone perfshin ambientin brenda open space, 2 tualete, ...

Ambient tregtar per qira ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. 
Dyqani pozicionohet ne k
Me Qira 1123-15X 960 €

Ambient tregtar per qira ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.  Dyqani pozicionohet ne katin e perdhe te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe prej 120 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet.  Ambienti ...

Ambient dyqani per qira prane Condor Center ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruge
Me Qira 522-24S 1200 €

Ambient dyqani per qira prane Condor Center ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruge. Ka nje siperfaqe prej 144 m2 dhe organizohet ne 1 ambient te madh dhe tualet. Ambienti i pershtatshem per bar kafe, farmaci, kancelari dhe ...

Dyqan me qira ne rrugen e Mylsym Shyrit ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Ka
Me Qira 820-19D 1800 €

Dyqan me qira ne rrugen e Mylsym Shyrit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 180 m2 te organizuar 3 ambiente ku njeri nga ambientet eshte i madh ne forme L. Ofrohet i pamobiluar dhe mund te perdoret per ...

Ambjent biznesi me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje k
Me Qira 314-41j 2500 €

Ambjent biznesi me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri pallatesh, ne anen ballore te tij. Aktualisht funksionon si bar kafe por eshte ideal per seli banke, zyre, kancelari, show room, etj. Ka ...

Dyqan me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Dyqani ndodhet perdhe ten je pallati te ri.
Ka nj
Me Qira 221-13D 550 €

Dyqan me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet perdhe ten je pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet. Momentalisht eshte e ndare ne tre ambiente dhe mund te modifikohet ne ...

Dyqan me qira buze rruges kryesore te Myslym Shyrit ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nj
Me Qira 1120-25V 1200 €

Dyqan me qira buze rruges kryesore te Myslym Shyrit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese mjaft te mirembajtur. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne 3 ambiente dhe tualet. Ambienti ofrohet bosh dhe mund te perdoret per ...