Ambient tregtar me qira ne rrugen Shkoze Lanabregas ne Tirane

ID TRR-122-11N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 1200
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shkoze-Lanabregas

Ndertes tre-kateshe per biznes dhe magazine me qira ne rrugen Shkoze-Lanabregas ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale trualli prej 510 m2 dhe 1200 m2 siperfaqe ndertimi i shperndare ne tre kate:
Kat i pare ka nje siperfaqe prej 400 m2 e organizuar ne nje hapsire dhe 2 tualete.
Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 400 m2 me nje hapesire te vetme.
Kati i trete po ashtu ka nje siperfaqe 400 m2 i shperndare ne nje hapesire te vetme.
Ndertesa ka nje lartesi prej 4 metra per secilin kat.
Ne katin e pare ka te gjitha paisjet e nevojshme per perpunimin dhe prodhimin e ujit.


Cmimi: 3000 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshe
Me Qira 1018-26L 2900 €

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshem te nje pallati te ...