Magazine dy kateshe per qera ne zonen e Kombinatit, Tirane

ID TRR-623-46X
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 3025
Sipërfaqe m2 1210
Lartesia 4
Shperndarja 4
Tualete 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fabrika e Qelqit

Magazine dy kateshe me qera ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Tirane.
Magazina ofron nje siperfaqe totale prej 1210 m2.
Kati i pare ka nje siperfaqe te brendshme prej 605 m2 dhe eshte  i organizuar ne nje ambient open space, 2 zyra dhe 2 tualete.
Kati i dyte ofron nje siperfaqe te brendshme prej 605 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient open space, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Dy katet lidhen me ane te nje shkalle te brendshme.
Gjithashtu mundeson hyrje te vecante ne katin e dyte me ane te shkalleve jashte.
Magazina ofrohet e pamobiluar dhe i ka te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike.
Ndertesa ofron mundesi te mira reklamimi dhe mund te perdoret per shumellojshmeri biznesesh.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Kombinatit, ne zonen e Yzberishtit, ne zonen e Astirit dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.


Cmimi: 3025 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne rrugen Allaman Dervishi ne Tirane.
Trualli ka siperfaqe totale prej 1100 m2.
K
Me Qira 122-10N 3000 €

Magazine me qira ne rrugen Allaman Dervishi ne Tirane. Trualli ka siperfaqe totale prej 1100 m2. Kat I ka magazine me ...

Magazine me qira ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 1200 m2 e n
Me Qira 721-17V 3000 €

Magazine me qira ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane. Ambienti ka nje siperfaqe prej 1200 m2 e ndare ne 2 magazina ...