Ambient tregtar me qira ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRR-823-27R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 600
Sipërfaqe m2 135
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Loni Ligori

Ambient tregtar me qira ne rrugen Loni Ligori prane Viles L ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe totale prej 135 m2.
Eshte i organizuar ne 2 ambiente open space dhe 2 tualete.
Ofrohet i pamobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Fasadat e xhamit ofrojne  mundesi te mire reklamimi te biznesit qe do zhvillohet.
Ka funksionuar si lokal por eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme aktivitetesh si: markete, fast-food, lokal, zyra apo dhe magazine. 
Lartesia e ambientit ofron dhe mundesine e konvertimit ne dupleks. 
Zona eshte e zhvilluar dhe lehtesisht e aksesueshme.
Ka akses te menjehershem ne Bulevardin e Kasharit, rrugen Teodor Keko, autostraden Tirane-Elbasan etj.
Ne hapesirat rreth pallatit mundesohet dhe parkim pa pagese.

Cmimi: 600 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient dyqani me qira prane rruges 4 Deshmoret ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje vile tre
Me Qira 222-16N 700 €

Ambient dyqani me qira prane rruges 4 Deshmoret ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje vile tre kateshe, buze ...

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne kat
Me Qira 717-41K 700 €

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re buze ...

Dyqan me qira prane Rajonit te Policise nr 4 ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te v
Me Qira 120-19S 500 €

Dyqan me qira prane Rajonit te Policise nr 4 ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Ambient tregtar me qira ne Bllokun Gintash prane Laprakes. 
Aktualisht ambienti eshte ne gjend
Me Qira 523-29X 650 €

Ambient tregtar me qira ne Bllokun Gintash prane Laprakes.  Aktualisht ambienti eshte ne gjendje pune dhe ka ...

Dyqan me qera ne Rrugen Albanopoli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin gjysem nentoke  buze rru
Me Qira 322-38N 650 €

Dyqan me qera ne Rrugen Albanopoli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin gjysem nentoke  buze rruges ...

Dyqan me qira prane Gjimnazit Sami Frasheri, ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 219-6S 500 €

Dyqan me qira prane Gjimnazit Sami Frasheri, ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne ...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 114-50b 500 €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge 10 ...

Dyqan per qira ne rrugen Kont Leopold Bertold, ne zonen e Brrylit, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozi
Me Qira 123-43Z 620 €

Dyqan per qira ne rrugen Kont Leopold Bertold, ne zonen e Brrylit, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e ...