Ambient tregtar me qira prane qendres se Tiranes

ID TRR-1123-12X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 500
Sipërfaqe m2 57.6
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhok Biba

Ambient biznesi me qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 57.6 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim gjate gjithe dites. 
Zyra eshte ne gjendje shume te mire dhe i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike.
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner.
Zyra eshte e veshur me fasade xhami duke oruar mundesi te mira reklamimi.
Eshte ipershtatshem per shumellojshmeri biznesesh.
Prane dyqanit mund te gjeni dhe mundesi parkimi.
Zyra ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, fare prane rruges kryesore , te preferuar nga te huajte dhe vendasit. 
Zona ka dalje te menjehershme ne qendren e Tiranes, ne Bulevardin Zogu I pare, ne rrugen e Barrikadave dhe ne zonen e Selvies. 


Cmimi: 500 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qira ne rrugen 4 Deshmoret prane zones se Selvise ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin 0
Me Qira 923-3Z 400 €

Dyqan me qira ne rrugen 4 Deshmoret prane zones se Selvise ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ...

Ambjent tregtar per qira ne rrugen Petro Marko, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin zero te nje nderte
Me Qira 922-13Z 370 €

Ambjent tregtar per qira ne rrugen Petro Marko, ne Tirane. Pozicionohet ne katin zero te nje ndertese me akses direkt ...

Dyqan me qera ne rrugen Jata ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges k
Me Qira 316-15b 370 €

Dyqan me qera ne rrugen Jata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Dyqani ka ...

Lokal me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri bre
Me Qira 519-55T 600 €

Lokal me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri brenda nje qendre ...

Ambjent biznesi me qera prane rruges Ali Baushi ne zonen e Xhamllikut.
Ndertesa eshte 1-kateshe dhe
Me Qira 522-37U 420 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Ali Baushi ne zonen e Xhamllikut. Ndertesa eshte 1-kateshe dhe ka nje siperfaqe ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kat
Me Qira 219-17S 550 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe. Ka nje ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen e Durresit prane Sheshit Skenderbej.
Pozicionohet ne katin e dyte
Me Qira 923-23R 450 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen e Durresit prane Sheshit Skenderbej. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese te ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen e Kavajes prane rruges Skenderbej.
Eshte i pozicionuar ne katin p
Me Qira 323-23R 550 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen e Kavajes prane rruges Skenderbej. Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nderteses ...