Ambient tregtar 50-100 m2 Me Qira Tirane

Dyqan per qira ne rrugen Kont Leopold Bertold, ne zonen e Brrylit, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozi
Me Qira 123-43Z 620 €

Dyqan per qira ne rrugen Kont Leopold Bertold, ne zonen e Brrylit, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje ndertese ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 75m2 te organizuar ne dy ambjente open space dhe dy ...

Qender estetike me qera ne rrugen e Elbasanit, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2
Me Qira 1222-47Z 1500 €

Qender estetike me qera ne rrugen e Elbasanit, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje godine mjaft prestigjoze me ashensor. Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 77.2m2, e cila eshte e organizuar ne tre ambiente pune, nje ...

Dyqan me qira shume prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin zero te nje pallati te r
Me Qira 1222-37Z 350 €

Dyqan me qira shume prane rruges Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 50 m2 te organizuar ne ambient open space qe ofron mundesi ndarjeje dhe nje tualet. Ambienti ...

Ambient biznesi me qira ne Rrugen Kastriotet.
Dyqani/zyra ndodhet ne katin -1, afer Termi
Me Qira 1222-11R 300 €

Ambient biznesi me qira ne Rrugen Kastriotet. Dyqani/zyra ndodhet ne katin -1, afer Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe te Jugut. Ambienti ka nje siperfaqe 60 m2 i cili organizohet ne 1 hapsire open spase, 1 tualet dhe nje hapsire ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje palla
Me Qira 1122-7G 900 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter prane rruges kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne ambient open space, nje bodrum dhe nje tualet. Hapesira ofrohet e ...

Ambient biznesi dupleks me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin zero te nje palla
Me Qira 922-53G 345 €

Ambient biznesi dupleks me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri ne rruge kryesore Ofron nje siperfaqe prej 64 m2 te organizuar ne ambient open space dhe nje tualet. Ambienti jepet I mobiluar ose bosh. Kati i ...

Ambient biznesi me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.
Ndertesa eshte e vecuar si ambient dhe es
Me Qira 922-47G 430 €

Ambient biznesi me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Ndertesa eshte e vecuar si ambient dhe eshte nje kateshe. Ndodhet shume prane rruges kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 55.6m2 te ndare ne tre ambiente pune. Pjesa ballore e tij eshte e ...

Ambient tregtar per qira ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati prane
Me Qira 822-49Z 1000 €

Ambient tregtar per qira ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati prane mozaikut te Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 81 m2 dhe organizohet ne 3 ambiente dhe tualet. Ambienti i pershtatshem per bar kafe, bar restorant etj. Ka ...

Dyqan me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Dyqani ndodhet perdhe ten je pallati te ri.
Ka nj
Me Qira 221-13D 700 €

Dyqan me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet perdhe ten je pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet. Momentalisht eshte e ndare ne tre ambiente dhe mund te modifikohet ne ...

Ambient tregtar me qira prane rruges Ali Shefqeti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje ndertes
Me Qira 522-43U 420 €

Ambient tregtar me qira prane rruges Ali Shefqeti ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re, buze rruges kryesore. Hapesira ofrohet e pamobiluar dhe ka nje siperfaqe totale prej 92 m2 te organizuar ne: 1 ambient te hapur dhe 1 ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Alush Frakulla ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje nder
Me Qira 522-42U 420 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Alush Frakulla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje ndertese te re, buze rruges kryesore. Dyqani ka nje siperfaqe prej 92 m2 i cili organizohet ne nje ambjent open space dhe nje tualet. Ambienti ofrohet i ...

Ambjent biznesi me qera prane rruges Ali Baushi ne zonen e Xhamllikut.
Ndertesa eshte 1-kateshe dhe
Me Qira 522-37U 420 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Ali Baushi ne zonen e Xhamllikut. Ndertesa eshte 1-kateshe dhe ka nje siperfaqe prej 50m2. Ambjenti ka dy ndarje te medha open space dhe nje tualet. Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicionere qe jane te ...

Ambient dyqani dupleks per qira prane Ministrise se Arsimit ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te
Me Qira 422-40V 1750 €

Ambient dyqani dupleks per qira prane Ministrise se Arsimit ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 86 m2 dhe organizohet ne 2 ambiente dhe tualet. Fasada e madhe me pamje nga rruga kryesore ...

Ambient dyqani per qira prane rruges Bardhyl ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri m
Me Qira 322-48V 1500 €

Ambient dyqani per qira prane rruges Bardhyl ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri me pamje nga rrruga kryesore. Ka nje siperfaqe prej 74 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe tualet. Dyqani eshte totalisht i konstruktuar ...

Lokal me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Me Qira 322-33N 600 €

Lokal me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 57 m2. Shperndahet ne nje hapesire dhe nje tualet. Ambienti ofrohet i mobiluar per bar-kafe por eshte i pershtatshem ...

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne kat
Me Qira 717-41K 700 €

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re buze rruges kryesore. Hapesira ofrohet e pa mobiluar dhe ka nje siperfaqe totale prej 50 m2 te organizuar ne: 1 ambient te bashkuar dhe 1 ...

Ambient biznesi me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 222-8N 1200 €

Ambient biznesi me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pozicionuar ne rruge kryesore. Kjo zone eshte shume e pelqyer per zhvillim biznesi. Siperfaqja 90 m2 eshte e ndare ne kater hapsira dhe ...

Dyqan me qira ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Gjendet ne katin perdhe shume prane me qendren e Tira
Me Qira 120-49H 370 €

Dyqan me qira ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Gjendet ne katin perdhe shume prane me qendren e Tiranes, ne nje pallat te ri. Ka siperfaqe te brendshme prej 55.2 m2 me ambient open space ku perfshihet dhe nje tualet. Ofron mundesi shume te mire ...

Lokal me qira afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.&
Me Qira 122-37V 415 €

Lokal me qira afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe te brendshme prej 78.1 m2 dhe ambient te jashtem per shfrytezim rreth 70 m2.  Lokali ofrohet plotesisht i mobiluar dhe gati ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Gani Strazimiri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pal
Me Qira 122-17N 300 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Gani Strazimiri ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, pozicionuar buze rruge. Ka nje siperfaqe prej 79.8 m2 e cila organizohet ne nje hapesira dhe nje tualet.  Ofrohet pjeserisht e mobiluar ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pa
Me Qira 1221-47N 500 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte e rrethuar me qepena. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne nje hapesire open space dhe 1 tualet. Eshte e shtruar me pllaka ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 0 te nje pallati te ri.
Me Qira 1221-39N 1000 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e cila organizohet ne 2 hapesira dhe nje tualet.  Ofrohet e pamobiluar dhe e shtruar me pllaka. Eshte e pozicionuar ne ...

Ambient biznesi me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pa
Me Qira 1221-23N 1200 €

Ambient biznesi me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore ne zonen e Bllokut, me hyrje nga pjesa mbrapa. Kjo zone njihet si zona me e pelqyer per zhvillim ...

Dyqan me qira ne rrugen Vllazerimi ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe dhe eshte pjese e nj
Me Qira 1121-3N 250 €

Dyqan me qira ne rrugen Vllazerimi ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe dhe eshte pjese e nje pallati te ri. Organizohet ne nje hapesire te vetme dhe nje banjo te cilat perfshihen ne nje siperfaqe prej 57 m2. Dyqani ofrohet i pamobiluar dhe i ...

Ambient per lokal me qira ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 d
Me Qira 1021-17N 650 €

Ambient per lokal me qira ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 dhe oborr me siperfaqe 250 m2 e cila organizohet ne nje magazine, nje zyre dhe nje banjo. Ambienti ka sherbyer si bar-kafe, eshte e shtruar me parket dhe ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Me Qira 1021-3N 500 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne zonen e Brrylit. Organizohet ne nje hapesire te vetme dhe nje banjo, e gjitha me nje siperfaqe prej 76 m2. Ambienti ofrohet i pamobiluar dhe i ...

Dyqan me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
I ndodhur buze rruge, ambienti pozicionohet ne kati
Me Qira 621-20V 1000 €

Dyqan me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. I ndodhur buze rruge, ambienti pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje ambient open space dhe 1 tualet, e gjitha me siperfaqe prej 100m2. Ofrohet i ...

Dyqan me qira prane Sheshit Adem Jashari ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin nend
Me Qira 621-12V 550 €

Dyqan me qira prane Sheshit Adem Jashari ne rrugen e Durresit ne Tirane. Pozicionohet ne katin nendheshem te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 85.5 m2 e cila perfshine 3 ambiente, tualet dhe depo. Ofrohet i pamobiluar dhe e shtruar me ...

Ambient tregtar  me qira ne rrugen Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit ne Tirane
Hapesira ndodh
Me Qira 1120-23i 750 €

Ambient tregtar  me qira ne rrugen Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit ne Tirane Hapesira ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re afer rruges kryesore e veshur me vetrata xhami.Ambienti ofron nje siperfaqe prej 88m2 e brendshme dhe 9m2 te ...

Dyqan qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore me shkalle .
Ambienti eshte 81m2
Me Qira 1020-59i 825 €

Dyqan qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore me shkalle . Ambienti eshte 81m2 dhe ofrohet bosh. Ndahet ne 2 dhoma te shfrytezueshme dhe nje mini-dhome qe mund te perdoret si vend pushimi ose mund te hiqet pasi eshte mur gipsi. ...

Dyqan me qira tek Piazza Italia ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge
Me Qira 720-26V 1200 €

Dyqan me qira tek Piazza Italia ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne nje ambjent te hapur, nje ambient I vogel duplex dhe nje banjo. Ambjenti eshte mjaft I pershtatshem per ...

Bar-Restorant  per qira prane qendres se Tiranes.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje qend
Me Qira 620-24D 830 €

Bar-Restorant  per qira prane qendres se Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje qendre biznesi. Lokali ka nje siperfaqe prej 86 m2 te organizuar ne nje ambient open space, kuzhine dhe tualet. Ofrohet i mobiluar si lokal dhe ka mundesi ...

Dyqan me qera ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe ten je pallati te ri.
Me Qira 620-13D 330 €

Dyqan me qera ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe ten je pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 86 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet. Ofrohet i pamobiluar dhe mund te perdoret  per lloje te ...

Jepet dyqan me qira prane Qendres Kristal ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Me Qira 120-44S 290 €

Jepet dyqan me qira prane Qendres Kristal ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ka nje siperfaqe prej 70 m2 i cili organizohet ne ambient te hapur me nje tualet. Ambienti ofrohet bosh, eshte i shtruar me pllaka dhe eshte ne ...

Dyqan me qira prane Rajonit te Policise nr 4 ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te v
Me Qira 120-19S 500 €

Dyqan me qira prane Rajonit te Policise nr 4 ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Dyqani ka nje siperfaqe prej 79 m2 i organizuar ne ambient te hapur me 1 tualet. Ambienti i brendshem eshte i shtruar me ...

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges kr
Me Qira 120-8T 650 €

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale prej 80 m2 dyqani organizohet ne: ambient te hapur dhe tualet. Ambienti ofrohet totalisht i pamobiluar dhe eshte ne ...