Ambient tregtar me qira prane rruges se Durresit ne Tirane

ID TRR-721-26F
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 500
Sipërfaqe m2 40 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Duri

Dyqan me qira ne rrugen Mihal Durri prane rruges se Durresit ne Tirane.
Ambienti me siperfaqe 40 m2 ndodhet ne kryqezim me rrugen e Bogdaneve, ne katin e pare te nje pallati ekzistues.
Ndahet ne 2 pjese me mure ndare te pamodifikueshme duke e ndare hapesiren ne 2 pjese simetrike me njera-tjetren, secila me nga nje tualet.
Ofrohet i pamobiluar, ku secila nga ambientet kane porta hyrese te cilat jane te shtruara me pllaka graniti dhe fasada e jashtme eshte e veshur me pllaka travertin.
Ka instalimet e duhura per ngrohje dhe ftohje nepermjet kondicionerit dhe furnizim me uje te ambientit.
Dyqani eshte e pershtatshme per laborator dentare, zyre konsulence, juridike etj.
Lidhet me rrugen Kont Urani dhe ka dalje te lehte ne qender dhe tek rruga e Kavajes.

Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri bre
Me Qira 519-55T 600 €

Lokal me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri brenda nje qendre ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Loni Ligori prane Viles L ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te n
Me Qira 823-27R 600 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Loni Ligori prane Viles L ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ...

Ambjent tregtar per qira ne Bulevardin Bajram Curri perballe Ministrise se Jashtme, ne Tirane.
Me Qira 822-11Z 630 €

Ambjent tregtar per qira ne Bulevardin Bajram Curri perballe Ministrise se Jashtme, ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kat
Me Qira 219-17S 550 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe. Ka nje ...

Dyqan me qera ne prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pa
Me Qira 1217-28R 465 €

Dyqan me qera ne prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne ...

Dyqan me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rr
Me Qira 518-14L 450 €

Dyqan me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge krysore. Me ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen e Kavajes prane rruges Skenderbej.
Eshte i pozicionuar ne katin p
Me Qira 323-23R 550 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen e Kavajes prane rruges Skenderbej. Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nderteses ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen e Durresit prane Sheshit Skenderbej.
Pozicionohet ne katin e dyte
Me Qira 923-23R 450 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen e Durresit prane Sheshit Skenderbej. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese te ...