Ambient tregtar 0-50 m2 Me Qira Tirane

Dyqan per qira ne rrugen e Dibres prane Shkolles se Bashkuar, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionu
Me Qira 223-14Z 250 €

Dyqan per qira ne rrugen e Dibres prane Shkolles se Bashkuar, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin zero te nje ndertese te re shume prane rruges kryesore. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 30m2 te organizuar ne ambient open space dhe nje ...

Ambient biznesi per qera ne Don Bosko ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje vile tre k
Me Qira 1023-17G 800 €

Ambient biznesi per qera ne Don Bosko ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje vile tre kateshe. Ofron nje siperfaqe totale prej 40m2, open space , dhe nje tualet. Eshte e paisur me te gjitha instalimet elektrike, hidraulike, me ...

Dyqan me qira prane rruges Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 1020-15V 300 €

Dyqan me qira prane rruges Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 45 m2 qe organizohet ne nje ambient open space dhe nje banjo. Ofron mundesi te mire reklamimi ne vetratat e ...

Ambient bisnesi per qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Bisnesi eshte Pastrim Kimik dhe org
Me Qira 923-27G 1100 €

Ambient bisnesi per qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Bisnesi eshte Pastrim Kimik dhe organizohet ne nje ambient  open space me  nje siperfaqe prej  50m2. Pozicionohet ne katin e dyte te nje vile dy kateshe. Ofrohet me te ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te r
Me Qira 823-46R 350 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 40 m2 e organizuar ne nje hapesire pune open space dhe nje tualet. Dyqani ofrohet i pamobiluar dhe ne kushte shume te ...

Ambjent tregtar per qira ne rrugen Petro Marko, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin zero te nje nderte
Me Qira 922-13Z 370 €

Ambjent tregtar per qira ne rrugen Petro Marko, ne Tirane. Pozicionohet ne katin zero te nje ndertese me akses direkt ne rruge kryesore dhe me fasade xhami. Ka nje siperfaqe prej 30 m2 te organizuar ne ambjent open space. Ambjenti eshte i pershtatshem ...

Ambient tregtar per qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje n
Me Qira 523-31X 600 €

Ambient tregtar per qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje ndertese private. Ofron nje siperfaqe  35.6 m2 te organizuar ne nje hapesire open space dhe nje tualet, gjithashtu dhe korridor te ...

Dyqan me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne
Me Qira 423-40G 720 €

Dyqan me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne rruge kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 34 m2 te organizuar ne ambient open space dhe nje tualet. Ambienti ofron punime te brendshme te mira dhe eshte ...

Dyqan me qira ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rrug
Me Qira 220-3S 180 €

Dyqan me qira ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge. Ofrohen nje siperfaqe prej 39 m2 i cili organizohet ne ambient te hapur me nje tualet. Dyqani ofrohet bosh ne gjendje shume te mire. Pjesa e ...

Dyqan me qira shume prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin zero te nje pallati te r
Me Qira 1222-37Z 300 €

Dyqan me qira shume prane rruges Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 50 m2 te organizuar ne ambient open space qe ofron mundesi ndarjeje dhe nje tualet. Ambienti ...

Ambjent biznesi me qera prane rruges Ali Baushi ne zonen e Xhamllikut.
Ndertesa eshte 1-kateshe dhe
Me Qira 522-37U 420 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Ali Baushi ne zonen e Xhamllikut. Ndertesa eshte 1-kateshe dhe ka nje siperfaqe prej 50m2. Ambjenti ka dy ndarje te medha open space dhe nje tualet. Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicionere qe jane te ...


Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore.
Ambjenti eshte 45m2 .Ndahe
Me Qira 1020-46i 500 €

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore. Ambjenti eshte 45m2 .Ndahet ne nje ambjent te vogel  ne hyrje , dhe me pas e ndare me gips ne pjesen e mbrapme dhe nje tualet .I pershtatshem dhe per zyra. Pika me e forte e ...

Ambient dyqani dhe zyre per qira prane rruges Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje
Me Qira 422-7V 450 €

Ambient dyqani dhe zyre per qira prane rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati buze rruge. Ka nje siperfaqe prej 35 m2 te organizuar ne 1 ambient, tualet dhe korridor. Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per aktivitete ...

Dyqan per qira bashke me biznesin si farmaci ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne ka
Me Qira 322-46N 330 €

Dyqan per qira bashke me biznesin si farmaci ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore. Zona eeshte mjaft e pelqyer per zhvillim biznesi. Siperfaqja 45 m2 eshte e ndare ne nje ...

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne kat
Me Qira 717-41K 700 €

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re buze rruges kryesore. Hapesira ofrohet e pa mobiluar dhe ka nje siperfaqe totale prej 50 m2 te organizuar ne: 1 ambient te bashkuar dhe 1 ...

Dyqan me qera prane Ministrise se Mjedisit.

Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 617-7K 450 €

Dyqan me qera prane Ministrise se Mjedisit. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka akses ne rrugen Tefta-Tashko Koco dhe Bulevardin Zhan D Ark. Ka nje siperfaqe prej 35 m2 perfshi dhe tualetin. Ambjenti eshte perdore perpara ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri
Me Qira 1221-36N 350 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri buze rruge.  Ka nje siperfaqe prej 33.5 m2.   Organizohet ne 1 ambiente dhe 1 tualet.  Ambienti ngrohet dhe ftohet nepermjet nje ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Me Qira 1021-33N 165 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane me Ministrine e Puneve te Jashtme. Ka nje hapesire te vetme dhe nje banjo te cilat perfshihen ne nje siperfaqe totale prej 36 m2 dhe ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te
Me Qira 1021-11N 350 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 19 m2 dhe ndahet ne nje hapesire te vetme. Ofrohet i pamobiluar dhe i shtruar me pllaka. Orientimin e ka nga ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat te ri buze rruge k
Me Qira 821-56F 290 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri buze rruge kryesore me mundesi te mira per reklamim, ne katin e pare. Ambienti ka nje siperfaqe prej 39 m2 e cila perfshin nje hapesire te vogel dhe nje ...

Hapesire garazhdi me qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Siperfaqja e ambientit eshte 42 m2 d
Me Qira 821-14F 200 €

Hapesire garazhdi me qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Siperfaqja e ambientit eshte 42 m2 dhe ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri prane UET-se. Pozicionohet buze rruge kryesore duke e bere lehtesisht te aksesueshme. Mund te ...

Dyqan me qira ne rrugen Mihal Durri prane rruges se Durresit ne Tirane.
Ambienti me siperfaqe
Me Qira 721-26F 500 €

Dyqan me qira ne rrugen Mihal Durri prane rruges se Durresit ne Tirane. Ambienti me siperfaqe 40 m2 ndodhet ne kryqezim me rrugen e Bogdaneve, ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ndahet ne 2 pjese me mure ndare te pamodifikueshme duke e ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje p
Me Qira 923-46A 320 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruges. Ka nje siperfaqe prej 27.60 m2 dhe organizohet ne nje ambient pune dhe nje tualet. Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet ...

Ambient tregtar me qera prane Prokurorise se Tiranes ne rrugen Mine Peza.
Ka nje siperfaqe prej 18
Me Qira 523-44R 400 €

Ambient tregtar me qera prane Prokurorise se Tiranes ne rrugen Mine Peza. Ka nje siperfaqe prej 18 m2 te mire organizuar ne 1 ambient pune dhe 1 tualet. Ambienti eshte totalisht i investuar dhe me punime cilesore. Ka funksionuar si sallon estetike dhe ...

Dyqan me qira ne rrugen Perlat Rexhepi prane Sheshit Willson ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje p
Me Qira 621-34V 410 €

Dyqan me qira ne rrugen Perlat Rexhepi prane Sheshit Willson ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 32 m2, e cila perfshine 1 ambient dhe nje tualet. Dyqani ofrohet i pamobiluar dhe i shtruar me pllaka, me nje fasade ...

Ambient tregtar per qira ne rrugen Astrit Losha ne Tirane.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 35 m2
Me Qira 223-25R 260 €

Ambient tregtar per qira ne rrugen Astrit Losha ne Tirane. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 35 m2 te organizuar ne 1 ambient dhe tualet. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe fasada e saj e xhamit ofron nje reklamim shume te mire te ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen e Durresit prane Sheshit Skenderbej.
Pozicionohet ne katin e dyte
Me Qira 923-23R 450 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen e Durresit prane Sheshit Skenderbej. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese te vjeter 2 kateshe. Hapesira e brendshme ka nje siperfaqe prej 30 m2 te organizuar ne 1 ambient pune dhe 1 tualet. Ofrohet e ...

Dyqan me qira ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe ten je pallati te ri shume p
Me Qira 1122-63G 250 €

Dyqan me qira ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe ten je pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 31.70 m2 te organizuar ne ambient open space qe ofron mundesi ndarjeje dhe nje tualet. Ambienti ofron ...

Dyqan me qira prane Qendres se Tiranes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter.
Me Qira 1120-5D 400 €

Dyqan me qira prane Qendres se Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfae prej 31.4 m2 e organizuar ne nje ambient dhe nje tualet. Ofrohet I pamobiluar dhe mund te perdoret per lloji te ndryshme ...

Ambiet biznesi ne rrugen e Kavajes ne Tirane .
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati ekzistue
Me Qira 923-32G 1300 €

Ambiet biznesi ne rrugen e Kavajes ne Tirane . Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues afer rruges kryesore.  Ka nje siperfaqe totale prej  50m2 dhe eshte i organizuar ne forme dupleksi.  Kati i pare ka nje ...

Dyqan me qira ne rrugen Fadil Rada ne katin e pare te nje pallati.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 3
Me Qira 1020-64i 250 €

Dyqan me qira ne rrugen Fadil Rada ne katin e pare te nje pallati. Ambienti ka nje siperfaqe prej 35m2 me nje dhome te madhe , paradhome dhe tualetdhe ofrohet bosh. Orientimi I dyqanit eshte nga veri -lindja me pamje nga rruga  ku e ben ...

Dyqan me qera ne ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri pra
Me Qira 516-34b 800 €

Dyqan me qera ne ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 50 m2 se bashku me nje tualet brenda. Ofrohet bosh. Perpara dyqanit ka nje oborr te vogel te cilen ju ...

Dyqan me qira ne rrugen 4 Deshmoret prane zones se Selvise ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin 0
Me Qira 923-2Z 500 €

Dyqan me qira ne rrugen 4 Deshmoret prane zones se Selvise ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne rruge kryesore. Me nje siperfaqe totale prej 50m2 eshte organizuar ne 1 ambient pune open space, 1 tualet. Ambienti ofrohet bosh ...

Dyqan me qira ne rrugen 4 Deshmoret prane zones se Selvise ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin 0
Me Qira 923-3Z 400 €

Dyqan me qira ne rrugen 4 Deshmoret prane zones se Selvise ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne rruge kryesore. Siperfaqja totale prej 40m2 eshte organizuar ne 1 ambient pune open space, 1 tualet. Ambienti ofrohet bosh per ...

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore.
Ambjenti eshte 45m2 dhe ofro
Me Qira 1020-45i 820 €

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore. Ambjenti eshte 45m2 dhe ofrohet bosh.Ndahet ne nje ambjent te madh direct ne hyrje dhe nje dhomez e vogel ku mund te perdoret si vend pushim , mini-magazine apo dicka tjeter , ...

Dyqan me qerane rrugen e Durresit ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne kat gjysem te nendheshem.

Ka nj
Me Qira 1116-29d 200 €

Dyqan me qerane rrugen e Durresit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne kat gjysem te nendheshem. Ka nje siperfaqe prej 30 m2 dhe eshte e perbere edhe nga nje tualet. Eshte i  shtruar me pllaka dhe i mirembajtur. Ndodhet buze trotuarit dhe eshte ...