Ambient tregtar ne shitje ne rrugen Shkoze Lanabregas ne Tirane

ID TRS-122-15N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 450.000
Sipërfaqe m2 1200
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shkoze-Lanabregas

Godine tre-kateshe ne shitje ne rrugen Shkoze-Lanabregas ne Tirane.
Ndertesa ka nje siperfaqe trualli prej 410 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 1200 m2.
Ndahet ne tre kate ku secili kat ka nje lartesi prej 4 metrash dhe organizohen si me poshte:
Kat I me siperfaqe 400 m2 eshte e organizuar ne nje hapsire dhe dy tualete.
Kati II ka nje siperfaqe prej 400 m2 dhe ka vetem nje ambient.
Kati III gjithashtu ka nje siperfaqe 400 m2 ne te cilen perfshihet vetem nje ambient i vetem.
Ne katin e pare ka te gjitha paisjet e nevojshme per perpunimin dhe prodhimin e ujit.

E mobiluar 600.000 euro
E pamobiluar 450.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën