Ambient tregtar ne shitje prane rruges se Durresit ne Tirane

ID TRS-723-52R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 450.000
Sipërfaqe m2 200
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vellezerit Manastirliu

Ambient tregtar ne shitje ne rrugen Vellezerit Manastirliu.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues.
Ka nje siperfaqe totale prej 200 m2 te organizuar ne 1 hapesire open space dhe 1 tualet. 
Ambienti eshte i restauruar me punime cilesore dhe ofrohet i pamobiluar.
Ka vetrata xhami qe mundesojne nje reklamim te mire per biznesin qe do te zhvillohet.
Eshte shume i pershtatshem per ushtrim aktiviteti per lloje te ndryshme biznesi si: supermarket, klinika, zyra, bar-restorante, servise etj.
Zona eshte e zhvilluar, shume e preferuar dhe me popullaritet te larte.
Ka akses te shpejte ne rrugen e Durresit, rrugen Muhamet Gjollesha, zonen e Zogut te Zi, zonen e 21 Dhjetorit etj.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie. 

Cmimi: 2200 euro /m2 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën