Ambient tregtar per qera prane kompleksit Halili, Tirane

ID TRR-623-28X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Kati 2
Sipërfaqe m2 226
Shperndarja
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Ambient tregtar me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Pallati ndodhet buze rruge dhe e gjithe hapesira eshte e rrethuar me fasade xhami duke ofruar mundesi te shkelqyera reklamimi.
Ofron nje siperfaqe totale prej 226 m2 dhe siperfaqe te brendshme 204 m2.
Organizohet ne: nje ambient open space, dy tualete, nje zyre dhe nje ballkon.
Eshte i shtruar me pllake dhe disponon te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike.
Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, lokale, dyqane e shumellojshmeri biznesesh.
Ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, te pelqyer nga vendasit dhe te huaj, prane te ciles do te gjeni facilitete nga me te ndryshmet si hotele, shkolla, klinika, banka e shume sherbime te tjera. 
Zona ka dalje te menjehershme ne qendren e Tiranes, ne zonen e Medresese, ne zonen e Selvise se ne zonen e Pazarit te Ri.

Cmimi: 2500 euro/muaj (Perfshire taksat)
 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën