Ambient tregtar per shitje ne Bllok ne Tirane

ID TRS-721-5V
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 301.050
Kati 0
Sipërfaqe m2 223 m2
Shperndarja 5
Tualete 3
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Ambient zyre per shitje prane Librit Universitar ne Tirane.
Ndodhet buze rruge dhe eshte i pozicionuar ne katin 0 dhe te pare te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Siperfaqja prej 223 m2 organizohet si me poshte:
Kati I: Salle pritje, 2 ambiente zyrash, 2 tualete dhe 1 depo, e gjitha me siperfaqe 100 m2.
Kati II: Salle pritjeje, 3 ambiente, tualet dhe depo, me siperfaqe 123 m2.
Ambienti ofrohet i pamobiluar, nje pjese e zyres e shtruar me pllaka dhe pjesa tjeter me parket.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve mundesohet nga kondicioneret e instaluar ne hapesira te ndryshme te zyres.
Eshte shume e pershtatshme per nje shumellojshmeri aktivitetesh pasi ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe te kerkuar per biznes.
Ndodhet afer me Sheshin Willson dhe me rrugen Sami Frasheri.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1350 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën