Ambient tregtar per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

ID TRS-1219-65T
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1.700.000
Sipërfaqe m2 1177
Tualete 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe parcele prej 522 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 1177 m2.
Organizohet ne 3 kate te ndara respektivisht:
-Kati i pare: ambient i hapur, 2 tualete, verande.
-Kati i dyte: ambient i hapur, 2 tualete verande.
-Kati i trete: ambient i hapur dhe 2 tualete.
Prona ofrohet e pamobiluar dhe eshte ne kushte mjaft te mira.
Vila eshte mjaft e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: organizata, ambasada, fondacione te ndryshme etj.
Ambientet jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites per shkak te orientimit te saj drejt lindjes.
Ka akses te lehte ne rrugen Pjeter Budi, rrugen e Elbasanit, rrugen Ali Visha dhe zonat e tjera perreth.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 1.700.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën