Ambient tregtar per shitje prane Bulevardit Zhan D Ark ne Tirane

ID TRS-623-31X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1.314.000
Sipërfaqe m2 438
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Ambient tregtar per shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane 
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge.
Dyqani ofron siperfaqe te brendshme prej 368 m2 te organizuar ne nje ambient open space, nje zyre, nje magazine dhe nje tualet. 
Gjithashtu ofron dhe nje verande me nje siperfaqe prej 70 m2, hapesire e cila eshte gjithashtu per shitje.
Eshte i shtruar me pllake dhe disponon te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike.
Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, lokale, dyqane e shumellojshmeri biznesesh.
Pjesa perpara eshte e rrethuar me fasade xhami dhe ofron mundesi te shkelqyer reklamimi.
Ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, te pelqyer nga vendasit dhe te huaj, prane te ciles do te gjeni facilitete nga me te ndryshmet si hotele, shkolla, klinika, banka e shume sherbime te tjera.
Aktualisht eshte ne gjendje pune.
Prane zonen do te gjeni dhe mundesi parkimi.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Ali Demit, ne bulevardin Zhan D Ark dhe zones se Brrylit.
Ambienti si dhe veranda kane certifikate te vecante pronesie.
Cmimi: 3000 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën