Ambient tregtar per shitje prane Bulevardit Zogu I Pare ne Tirane

ID TRS-723-55X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 686.400
Sipërfaqe m2 312
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. 
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 312 m2 dhe organizohet ne 2 ambiente open space, 7 ambiente zyre, 3 tualete dhe 1 korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Pjesa ballore e dyqanit eshte e veshur me fasade xhami dhe ka mundesi te mire reklamimi. 
Ambienti i ofron te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike dhe ofrohet i pamobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te vendosur ne ambiente te ndryshme te dyqanit.
Eshte shume i pershtatshem per ushtrim aktiviteti per lloje te ndryshme biznesi si: supermarket, klinika, zyra, bar-restorante, servise etj.
Zona eshte e zhvilluar, shume e preferuar dhe me shume biznese te tjera prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne Bulevardin Zogu I Pare, ne Ish Stacionin e Trenit, ne rrugen Mine Peza dhe ne qender te Tiranes.
Disponon certificate te rregullt pronesie.
Cmimi: 2200 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje palla
Në Shitje 816-50b 700.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, ne krah te ...

Ambient tregtar per shitje ne Linze ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 823-25X 695.370 €

Ambient tregtar per shitje ne Linze ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri 10 katesh pa ...