Ambient tregtar per shitje prane zones se Freskut ne Tirane

ID TRS-823-25X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 695.370
Sipërfaqe m2 695.37
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Linze

Ambient tregtar per shitje ne Linze ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri 10 katesh pa ashensor.
Dyqani ofron siperfaqe te pergjithsme prej 695.37 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 530.65 m2.
Organizohet ne nje ambient open space dhe ne 8 dhoma te tjera.
Veranda qe rrethon ambientin ofron nje  siperfaqe totale prej 164.72 m2.
Pjesa e perparme e dyqanit eshte e rrethuar me fasade xhami duke ofruar mundesi shume te mire reklamimi.
Ambienti i ofron te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike dhe ofrohet i pamobiluar.
Orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ne sherbim te ambientit eshte dhe nje oborr me siperfaqe prej 75 m2.
Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi si: supermarkete, klinika, zyra, bar-restorante  e shume te tjera.
Ambienti pritet te perfundoje teresisht ne fund te muajit shtator te 2023.
Prane pallatit do te gjeni dhe mundesi parkimi.
Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar me shume facilitete prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Freskut, ne rrugen e Dajtit dhe ne zonen e Linzes.
Disponon certifikate te rregullt pronesie.


 Cmimi: 1000/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 522-18V 700.000 €

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati buze ...

Dyqan per shitje prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje palla
Në Shitje 816-50b 700.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, ne krah te ...